Grupa POLAR z nowym dyrektorem zarządzającym
13 mar 2020 08:20

Michael Wombacher będzie zarządzał Grupą POLAR zostając wyłącznym dyrektorem zarządzającym przedsiębiorstwem rodzinnym POLAR-Mohr z siedzibą w Hofheim (Niemcy) i DIENST Packsystems (Hochheim, Niemcy). Zajmujący obecnie to stanowisko dr Markus Rall opuści spółkę.

Grupa POLAR specjalizuje się w projektowaniu przyszłościowych rozwiązań w zakresie technologii postpress i opakowań. Ostatnio Wombacher zajmował kluczową pozycję  w firmie technologicznej specjalizującej się w rozwiązaniach robotycznych oraz ważne stanowiska w firmach w Niemczech i za granicą w branżach technologicznej i motoryzacyjnej. Oprócz kwalifikacji zawodowych Michael Wombacher posiada również dyplom MBA.

„Z niecierpliwością czekam na ekscytujące wyzwanie” - komentuje Michael Wombacher podczas mianowania go na stanowisko dyrektora zarządzającego i dodaje: „Chciałbym dalej rozwijać Grupę POLAR wraz z pracownikami. Nasi klienci mogą oczekiwać wielu innowacyjnych rozwiązań zwłaszcza w obszarze postpress. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować dr. Rallowi za jego wieloletnie zaangażowanie. Życzymy mu wszystkiego najlepszego na przyszłość” - dodaje Wombacher.

Opracowano na podstawie informacji Grupy POLAR

error: Kopiowanie zabronione!
cript>