Sharp Electronics CEE i Sietom podpisują umowę partnerską
19 mar 2020 11:14

Firmy Sharp Electronics CEE i Sietom Sp. z o.o. podpisały umowę partnerską, na mocy której Sietom będzie dostarczał produkty i rozwiązania oferowane przez Sharp na terenie całej Polski oraz świadczył usługi serwisowe dla klientów końcowych Sharp.

Umowa partnerska obejmuje kolorowe oraz monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A3 i A4, rozwiązania do zarządzania drukiem, a także systemy do skanowania i obiegu dokumentów. Sharp zgodnie z przyjętą strategią średniookresową rozwija kanał sprzedaży w Polsce oraz rozszerza dostęp do swoich produktów i usług dla coraz większego grona klientów końcowych.

”Cieszę się, że firma Sietom dołączyła do naszego grona Autoryzowanych Partnerów. Dzięki współpracy doprowadzimy do zwiększenia zasięgu działania naszej sieci Autoryzowanych Partnerów. Firma Sietom jest dla nas istotnym partnerem z uwagi na posiadane kompetencje w zakresie wdrożenia rozwiązań skanowania i obiegu dokumentów, które naszym zdaniem stanowią kierunek rozwoju dla takich firm jak nasza” – powiedział Rafał Szarzyński, regional sales manager CEE, Sharp Electronics CEE

Sietom od ponad 25 lat kompleksowo obsługuje środowiska druku oraz pomaga klientom zarządzać ich dokumentami. Posiada 8 oddziałów w całej Polsce i profesjonalny serwis, dzięki czemu jest w stanie w krótkim czasie zrealizować nawet najbardziej wymagające zadania. Od dnia założenia firma opiera swój biznes na relacjach partnerskich z klientami i właśnie na tym zbudowała swoją dzisiejszą pozycję rynkową.

Umowa z Sharp Electronics to dla nas kolejny ważny krok w historii i rozwoju firmy. Szczególnie dzisiaj, kiedy zagrożenie COVID-19 jest realne na całym świecie, stajemy przed koniecznością pracy zdalnej oraz zarządzaniem dokumentami w wersji elektronicznej. Połączenie funkcjonalności urządzeń Sharp, doświadczenia handlowców oraz Działu Wdrożeń Sietom przyniesie duży wzrost związany z tą częścią naszego biznesu” – powiedział Cezary Siess, prezes zarządu Sietom Sp. z o.o.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sharp

error: Kopiowanie zabronione!
cript>