Heidelberg Label Unit (Gallus) z nowym zarządem
2 kwi 2020 09:39

Z początkiem marca 2020 r. dr Frank Schaum (54) objął stanowisko Head of Business Area Label w firmie Gallus należącej do Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). Przejmując kierowanie działem etykiet działającym w Sankt Gallen (Szwajcaria) Schaum zastąpił Christofa Naiera, który odszedł z firmy na własną prośbę.

Frank Schaum studiował inżynierię mechaniczną na Uniwersytecie Kaiserslautern i uzyskał doktorat na Uniwersytecie Technicznym w Darmstadt w Niemczech. Karierę zawodową rozpoczął w Heidelbergu w 1992 roku jako product developer. W toku kariery zawodowej pełnił różne funkcje w Grupie Heidelberg; w latach 2014-2018 był między innymi odpowiedzialny za dział postpress. Ostatnio pracował dla Heidelberg Group w obszarze rozwoju korporacyjnego.

„Moim celem jest rozwój marki Gallus wraz z jej produktami i usługami na rozwijającym się rynku etykiet. W ten sposób konsekwentnie będziemy kontynuować proces cyfryzacji, zapewniając klientom trwałe wsparcie w rozwoju ich indywidualnych modeli biznesowych” - wyjaśnia Frank Schaum i dodaje: „Jesteśmy blisko klientów podczas obecnego kryzysu i będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby mogli dalej skutecznie działać na swoich rynkach.”

Gallus z zakładami produkcyjnymi w Szwajcarii i Niemczech jest jedną z wiodących firm w dziedzinie rozwoju, produkcji konwencjonalnych i wąskowstęgowych, cyfrowych maszyn rolowych przeznaczonych dla branży etykiet i opakowań. Portfolio rozwiązań tej marki uzupełniają szeroka gama płyt sitodrukowych (Gallus Screeny), serwis oraz bogata oferta akcesoriów do drukowania i części zamiennych. Produkty oraz usługi marki Gallus są dystrybuowane za pośrednictwem globalnej sieci sprzedaży i serwisu Heidelberga. Obszerne portfolio obejmuje również usługi doradcze świadczone przez ekspertów ds. etykiet we wszystkich zadaniach związanych z drukiem i inżynierią procesów. Gallus zatrudnia około 273 osób, z których 163 pracują obecnie w St. Gallen (Szwajcaria), gdzie firma ma swoją siedzibę.

Na podstawie informacji firmy Heidelberg opracowała BZ

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!