Sharp Electronics rozszerza dział sprzedaży pośredniej w Polsce
6 kwi 2020 11:53

Firma Sharp Electronics poinformowała o rozszerzeniu działu sprzedaży pośredniej na terenie Polski. Do zespołu dołączył Henryk Popowski, który objął stanowisko partner account managera i będzie odpowiedzialny za główną sieć Autoryzowanych Partnerów Sharp oraz dalszy rozwój kanału Integratorów IT.

Popowski pracował wcześniej w firmach takich jak PTK Centertel, Play czy T-Mobile, a przez ostatnie 5 lat był związany zawodowo z firmą Integrakom, gdzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert oraz postępowania przetargowe.

„Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Sharp i będę mógł kontynuować moją współpracę z Integratorami IT. Jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie pozwoli rozwinąć istniejący kanał sprzedaży IT Sharpa, zbudować nowe relacje biznesowe oraz dostarczyć partnerom najlepszą ofertę - odpowiadającą na obecne zapotrzebowanie rynku” – powiedział Henryk Popowski.

Sharp w Polsce zgodnie z przyjętą strategią rozwija kanał sprzedaży pośredniej oraz rozszerza dostęp do swoich produktów i usług dla coraz większego grona klientów końcowych. Zatrudnienie kolejnej osoby to następny krok w realizacji tych założeń oraz na pewno szybsza i jeszcze lepsza obsługa kanału partnerskiego Sharp.

 „W obecnych czasach coraz więcej firm IT widzi potrzebę rozszerzenia swojej działalności w innych segmentach branży i integratorzy są właśnie grupą partnerów, która w szybkim czasie będzie się starała dostosować do obecnej sytuacji. Zatrudnienie kolejnej osoby w kanale partnerskim jest kontynuacją naszej strategii dotarcia do klientów końcowych, którzy coraz częściej oczekują od dostawcy IT szerszego portfolio produktów i usług” – powiedział Łukasz Wacławiak, indirect sales manager.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sharp

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>