Nowy edytor od CHILI publish  
17 kwi 2020 09:22

CHILI publish, twórca oprogramowania do tworzenia grafiki i materiałów marketingowych, wprowadza na rynek zaawansowany technologicznie edytor dokumentów CHILI publisher Online. Rozwiązanie zapewnia usługodawcom możliwość współpracy w chmurze, optymalizując edycję dokumentów za pośrednictwem platform web2print. Nowy edytor jest obecnie dostępny na czterech poziomach: Starter, Business, Professional i Private Cloud.

Wiele drukarń i agencji zdaje sobie sprawę z korzyści płynących z technologii web2print i dodatkowego dochodu, jaki może przynieść jej wykorzystywanie, ale przeszkadza im brak czasu, zasobów i wiedzy. Dlatego firma CHILI publish podjęła decyzję o udostępnieniu swoich rozwiązań łącząc użytkowników dzięki najnowocześniejszemu modułowi web2print.

 CHILI publisher Online to rozwiązanie SaaS, które oferuje aktualną wersję oprogramowania hostowaną w chmurze, umożliwiając natychmiastowy dostęp do wszystkich aktualizacji produktów, najnowszych funkcji i nowych modułów.

 Na każdym poziomie rozwiązanie oferuje:

  • Pełny dostęp do wszystkich funkcji, modułów i interfejsów API
  • Automatyczne aktualizacje produktu
  • Skalowalność
  • CHILI publish Connect - moduł łączący społeczność użytkowników

 CHILI publisher Online jest dostępny w czterech wariantach w zależności od stopnia wykorzystania modułów i poziomu oferowanych w umowie usług (SLA), aby dostosować go do wymogów różnej wielkości firm, zarówno w konfiguracji dla wielu użytkowników, jak i dla pojedynczej dzierżawy:

  • Starter - małe firmy lub zespoły rozpoczynające działalność
  • Biznes - średnie firmy rozwijające działalność
  • Professional - firmy obsługujące dużych klientów
  • Private Cloud - przedsiębiorstwa i światowe marki

 W dobie transformacji cyfrowej elastyczność jest niezbędna, zwłaszcza w środowisku web2print, zdefiniowanym przez mnóstwo narzędzi, które muszą komunikować się i współpracować jednocześnie na wielu poziomach. CHILI Publisher Online współpracuje z Microsoft Azure, platformą chmurową stworzoną przez Microsoft w celu udostępniania mechanizmów do budowania, testowania, wdrażania i zarządzania aplikacjami oraz usługami.

John Arnsdorf, menedżer ds. marketingu produktów w firmie CHILI, podkreśla znaczenie wprowadzenia tego rozwiązania na rynek: „Technologia nie może stać na przeszkodzie optymalizacji biznesowej dla drukarń. CHILI publisher Online eliminuje kosztowne inwestycje w infrastrukturę lub konserwację systemu i jest gotowy do działania w ramach dowolnej konfiguracji z systemem web2print. To najbardziej skalowalne i najbardziej zaawansowane rozwiązanie do edycji dokumentów”.

Nowy edytor został przyjęty w branży jako profesjonalne oprogramowanie dla drukarń, którym zależy na samoobsłudze klientów korzystających z rozwiązań web2print. Oznacza to, że klienci mogą tworzyć, edytować i zamawiać pliki PDF gotowe do wydruku, pracując z inteligentnymi szablonami z poziomu przeglądarki. Każda oryginalna grafika jest przekształcana w inteligentny szablon - dokument, który zawiera wszystkie obowiązkowe elementy, ale jednocześnie pozostawia miejsce na zmiany wizualne lub tekstowe, przy czym za wszelkie modyfikacje odpowiada klient. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić drukarniom czas i pieniądze na etapie przygotowania materiałów do druku, a optymalizacja zapewnia dodatkowe przychody.

 Kevin Goeminne, dyrektor generalny CHILI publish, tak komentuje nowe rozwiązanie: „Teraz nadszedł czas, żeby web2print wykorzystał swój moment. Aby się wyróżnić, drukarnie muszą zapewniać użytkownikom online wyjątkową jakość obsługi. Oferując nasze rozwiązanie oparte na chmurze, mamy nadzieję obsłużyć większą liczbę dostawców usług web2print, którzy wykorzystają wariant SaaS w celu zapewnienia optymalizacji swojego biznesu. Pomagamy im zarządzać usługami, aby oni mogli skutecznie zarządzać swoją firmą ”.

CHILI publish będzie gospodarzem serii seminariów internetowych w dniach 28 i 30 kwietnia dostępnych pod adresem: https://www.chili-publish.com/webinars

 Na podstawie informacji firmy CHILI publish opracowała BZ

error: Kopiowanie zabronione!
cript>