ACE wspomaga producentów z sektora opakowań
20 kwi 2020 10:32

 

COVID-19 silnie wpływa na światową gospodarkę, nie oszczędzając żadnego kontynentu.
Wielu producentów maszyn i urządzeń ma ogromne trudności z powodu wstrzymania nowych inwestycji przez ich klientów. Produkcja w sektorze opakowań trwa jednak nadal, a w niektórych przypadkach nawet wzrosła. Klienci raczej nie kupują nowych maszyn, ale modernizują lub wyposażają istniejące w akcesoria i urządzenia, poprawiające wydajność produkcji.
To tutaj włoska firma ACE ma szansę wspomóc producentów ze swoimi systemami i urządzeniami polepszającymi jakość produktu finalnego, pomimo tego trudnego momentu. Portfolio produktów ACE obejmuje:

• Systemy czyszczące i odpylające do wstęg i zespołów tnących w sektorze papieru, tektury, chusteczek, włóknin i folii z tworzyw sztucznych.
• Wielkoformatowe maszyny do mycia płyt fleksograficznych w druku na tekturze falistej.
• „Opatentowane” systemy wspomagania elektrostatycznego 24 V firmy ESA w celu poprawy przenoszenia farby i jakości wklęsłodruku.
• Systemy neutralizacji ładunków elektrostatycznych oraz ich ładowania (np. w procesie łączenia wstęgi).

Wszystkie technologie drukowania (fleksograficzne, cyfrowe, offsetowe, wklęsłodrukowe) i procesy konwertowania wymagają systemów oraz maszyn ACE. Polskim przedstawicielem ACE jest firma Technograph, której pracownicy w tym okresie pozostają do dyspozycji w razie jakichkolwiek zapytań czy problemów technologicznych.


Opracowano na podstawie informacji firmy Technograph
 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>