Cykl webinariów w ramach Akademii Heidelberga
1 maj 2020 09:55

W zeszłym roku firma Heidelberg Polska przeprowadziła cykl seminariów poświęconych najbardziej aktualnym wyzwaniom rynku poligraficznego. Spotkania odbyły się w nowej formule pod nową nazwą „Akademia Heidelberga. Opakowania”. Seminaria poświęcone były w całości segmentowi produkcji opakowań pod kątem najnowszych rozwiązań informatycznych wspierających procesy produkcyjne, zarządzanie przedsiębiorstwem, specjalizowaną analitykę finansową i operacyjną oraz rozwojem technologii produkcyjnych pod kątem optymalizacji, wydajności i redukcji kosztów wytwarzania. Spotkania w Katowicach, Gdańsku i w Poznaniu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W związku z panującą sytuacją, która zmusza wszystkich do sięgnięcia po nowe rozwiązania z początkiem maja br. firma Heidelberg rusza z Akademią w formie webinarów online.

Ta forma przekazywania wiedzy sprawdzała się już wielokrotnie, a zajęcia prowadzone zdalnie ze względu na pandemię cieszą się coraz większą popularnością. Podobnie jak w poprzedniej edycji, seminaria w ramach Akademii Heidelberga dedykowane są właścicielom i osobom zarządzającym drukarniami, poszukujących nowych, innowacyjnych rozwiązań. Wszystkie spotkania prowadzone będą przez specjalistów firmy Heidelberg. Poruszone zostaną kwestie zarządzania drukarnią, kontaktu z drukarnią poprzez portal internetowy, nowym rozwiązaniom w zakresie systemu Prinect oraz nowej generacji maszyn Speedmaster. Więcej informacji i link do transmisji online można znaleźć na stronie internetowej pl.heidelberg.com.

Kalendarz webinarów w ramach Akademii Heidelberga Online:

-  5 maja g. 10.00: Heidelberg Assistant – Cała drukarnia pod kontrolą

- 12 maja g. 10.00: Prinect Portal – kontakt z Drukarnią 24/7

- 19 maja g. 10.00: Nowy Speedmaster generacja 2020

- 19 maja g. 14.00: Innowacje - Prinect 2021

- 2 czerwca g. 10.00: Integracja systemu biznesowego z produkcyjnym – fanaberia czy konieczność PDF Toolbox Color management.

Opracowano na podstawie informacji firmy Heidelberg Polska

 

error: Kopiowanie zabronione!