Hassan H. Rmaile na nowym stanowisku w Avery Dennison
4 maj 2020 12:32

Avery Dennison ogłasza awans Hassana H. Rmaile'a na stanowisko wiceprezesa i dyrektora naczelnego Działu materiałów do etykietowania i materiałów graficznych na Europę, Bliski Wschód oraz Afrykę Północną. Zastąpi on Jeroena Didericha, który został przeniesiony do USA, gdzie obejmie stanowisko wiceprezesa/dyrektora naczelnego Działu materiałów do etykietowania i materiałów graficznych na Amerykę Północną.

Na poprzednich stanowiskach Hassan stworzył długoterminową wizję w obszarze grafik i elementów odblaskowych oraz przyczynił się do osiągnięcia bardzo dobrych wyników w zakresie pionierskich działań związanych z badaniami i rozwojem w grupie. Hassan łączy umiejętność identyfikowania nowych, przełomowych rozwiązań ze zdolnością do zwiększania skuteczności i efektywności kosztowej firmy. Doświadczenie, z którym Hassan obejmuje nowe stanowisko wraz z ambitnym podejściem i wiedzą zespołów Avery Dennison pomogą w dalszym umacnianiu pozycji firmy jako lidera globalnego w branży etykiet i grafik. Wkład Hassana odegra kluczową rolę w spełnianiu potrzeb klientów Avery Dennison na wszystkich frontach, tj. dostarczanie zaawansowanych materiałów, projektów, estetyki i technologii przy promowaniu wzmocnionego zrównoważonego rozwoju i obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Hassan jest częścią kadry zarządzającej Avery Dennison od marca 2016 roku. Przedtem był wiceprezesem i dyrektorem naczelnym globalnego działu grafik i rozwiązań w zakresie elementów odblaskowych, a jeszcze wcześniej sprawował stanowisko wiceprezesa ds. badań i rozwoju w dziale Innovation & Corporate Venturing. Hassan wróci do Holandii, aby objąć nowe stanowisko.

Opracowano na podstawie informacji firmy Avery Dennison

error: Kopiowanie zabronione!
cript>