CorelDRAW przedstawia nowe produkty do projektowania graficznego
7 maj 2020 07:42

Dzięki wprowadzeniu do oferty produktów CorelDRAW Essentials 2020 i CorelDRAW Standard 2020 oraz niedawno zaprezentowanego pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2020 firma Corel oferuje teraz pełną gamę kreatywnych rozwiązań do komputerowego projektowania graficznego, które sprostają wymaganiom entuzjastów designu, małych firm i zawodowych grafików.

„Profesjonalni graficy od dawna realizują pomysły i osiągają niezwykłe rezultaty dzięki pakietom z linii CorelDRAW Graphics Suite. Teraz udostępniamy te możliwości nowym grupom użytkowników — powiedział John Falsetto, senior director Products, Graphics and Productivity. - Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym grafikiem, potrzebującym kompleksowego, profesjonalnego pakietu narzędzi, hobbystą poszukującym łatwego w obsłudze oprogramowania, dzięki któremu dasz wyraz swojej kreatywności, czy może prowadzisz domową firmę, która potrzebuje przystępnego rozwiązania do samodzielnego tworzenia materiałów marketingowych — w linii produktów CorelDRAW znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie”.

CorelDRAW Essentials 2020 to przystępne cenowo rozwiązanie do opracowywania ilustracji wektorowych i układów stron, dzięki któremu poszerzysz swoje umiejętności w zakresie projektowania graficznego. Twórz z łatwością atrakcyjne obrazki do serwisów społecznościowych, zaproszenia, plakaty, wizytówki, kalendarze i nie tylko. Aby dopracować każdy projekt, korzystaj z pomocnych narzędzi i podpowiedzi dostępnych w aplikacji. Z CorelDRAW Essentials użytkownicy mogą wyjść poza ograniczenia aplikacji graficznych opartych na szablonach, aby tworzyć wyjątkowe, przykuwające uwagę projekty. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.coreldraw.com/essentials.

Dzięki sprawdzonym narzędziom do tworzenia ilustracji, układów stron i edycji zdjęć CorelDRAW Standard 2020 jest niezawodnym pakietem do projektowania graficznego dla hobbystów i małych firm. Możesz zaprojektować niemal wszystko — od kartek pocztowych i albumów ze zdjęciami po reklamy i grafiki internetowe — korzystając z tego wszechstronnego pakietu aplikacji. Dopracowuj zdjęcia dzięki narzędziom do edycji zdjęć programu Corel PHOTO-PAINT Standard, którego funkcjonowanie oparte jest na warstwach (program jest w pakiecie). Poznaj wysokiej jakości inspirujące zasoby, takie jak obrazki clipart i czcionki, oraz ponad 50 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, które pozwolą tworzyć ulotki, plakaty, wizytówki i nie tylko. Aby dowiedzieć się więcej lub pobrać 15-dniową wersję próbną, odwiedź stronę www.coreldraw.com/standard.

Z kolei pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 służy do projektowania grafiki w systemie Windows, na komputerach Mac oraz przez przeglądarkę. Dzięki narzędziom do tworzenia ilustracji wektorowych, układów stron, edycji zdjęć, opracowywania typografii, zarządzania czcionkami oraz niezawodnemu mechanizmowi drukowania firmy Corel pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 zapewnia firmom wszystko, czego potrzebują do przygotowywania wspaniałych projektów i osiągania bezbłędnych rezultatów. Uzyskaj dostęp do funkcji współpracy, które ułatwiają zarządzanie opiniami i reakcjami klientów oraz współpracowników. Wypróbuj możliwości, jakie w usprawnionym procesie projektowania daje retuszowanie zdjęć, w którym zastosowano najnowsze osiągnięcia z zakresu uczenia maszynowego. Poznaj bazujące na technologii AI możliwości modułu PowerTRACE, dzięki którym znacznie usprawnisz trasowanie map bitowych do postaci wektorowej. Dzięki wielu złożonym operacjom wykonywanym do 10 razy szybciej niż w poprzedniej wersj oprogramowania, przejście od koncepcji do realizacji jest szybsze niż kiedykolwiek. Pobierz bezpłatną 15-dniową wersję próbną ze strony www.coreldraw.com/coreldraw.  

Pakiet CorelDRAW Essentials 2020 jest dostępny w wersjach: polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, portugalskiej (brazylijskiej), holenderskiej, rosyjskiej i czeskiej.

Pakiet CorelDRAW Standard 2020 jest dostępny w wersjach: polskiej, angielskiej, czeskiej, francuskiej, hiszpańskiej, holenderskiej, niemieckiej, portugalskiej (brazylijskiej), rosyjskiej i włoskiej.

Wydany w tym roku pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 dla systemu Windows i komputerów Mac zapewnia projektantom i firmom w pełni profesjonalne rozwiązanie do projektowania graficznego. Pakiety są dostępne w następujących językach: polskim, angielskim, czeskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, portugalskim (brazylijskim), rosyjskim, tureckim oraz włoskim. Funkcje aplikacji CorelDRAW.app umożliwiające współpracę są dostępne tylko w ramach subskrypcji pakietu CorelDRAW Graphics Suite, licencji z programem serwisowania lub z dodatkową subskrypcją CorelDRAW.app Pro dla posiadaczy licencji stałej.

 Opracowano na podstawie informacji firmy Corel

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>