Onlineprinters drukuje personalizowane maseczki
13 maj 2020 08:56

Drukarnia internetowa Onlineprinters, która sprzedaje w całej Europie takie druki jak broszury, wizytówki itp., wprowadziła nową kategorię produktów: sanitarne artykuły zabezpieczające. Są to naklejki nakazujące zachowanie dystansu, przyłbice z pleksi, dystrybutory środków dezynfekujących i maseczki.

Maseczki wielokrotnego użytku z materiału są personalizowane, „aby nasi klienci mogli także przekazać swoją wiadomość” - tłumaczy Christian Wurst, zarządzający i dyrektor handlowy Onlineprinters. Mogą one również mieć kolory firmowe.

Narzędzie do kreacji w sieci Onlineprinters pozwala łatwo tworzyć własne propozycje graficzne czy też umieszczać slogany na maseczkach. Można także wybierać spośród motywów już zrealizowanych.

Maseczki są wykonywane z różnych materiałów, o różnym wykończeniu i w różnych rozmiarach; pierze się je w temperaturze 60 st. C. Zamówienia klientów są przyjmowane od 10 sztuk.

Specjalne maseczki dla dzieci i nastolatków są obecnie w trakcie opracowywania. Wkrótce można je będzie także zamawiać online.

Drukarnia internetowa oferuje też inne nowe produkty sanitarne takie jak naklejki podłogowe, dystrybutory żelu do rąk i przyłbice ochronne z pleksiglasu. Wszystkie te produkty mogą być personalizowane.

„Reagujemy na obecną sytuację i dostarczamy naszym klientom wszystko, czego potrzebują, aby kontynuować swoją działalność w tych szczególnych czasach, czy to w handlu, czy też w administracji” - mówi Christian Wurst.

Oprócz tego drukarnia Onlineprinters, która wyposażyła także swój personel w maseczki, pomaga lokalnym organizacjom społecznym i charytatywnym dostarczając im maseczki bezpłatnie.

Na podstawie graphiline.com opracowała IZ

cript>