Brother przekazał 97 tys. zł na walkę z koronawirusem
21 maj 2020 09:47

Brother przeprowadził akcję „Razem przeciwko COVID-19 | Dołącz do nas”. Dealerzy, którzy nabyli produkty biznesowe objęte promocją, przyczynili się do przekazania 97 780 zł na rzecz wsparcia walki z pandemią koronawirusa w Polsce.

Każde sprzedane urządzenie objęte promocją, w okresie od 14 kwietnia do 15 maja 2020 r., przyczyniło się do wsparcia finansowego walki z COVID-19. Finalna wartość darowizny wyniosła 97 780 zł i została ona, w kilku transzach, przekazana do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach. Kwota ta była kalkulowana na podstawie liczby sprzedanych modeli urządzeń biznesowych objętych akcją przez dystrybutora do partnera pomnożonych przez wartość wsparcia konkretnych urządzeń z wykluczeniem przetargów i cen specjalnych.

„(…) Należy zauważyć, że ta kwota jest wynikiem owocnej współpracy z naszymi partnerami oraz ich klientami. Jesteśmy szczególnie dumni, że w obliczu takiego wyzwania nasi partnerzy podjęli się z nami tego zadania i mogliśmy przekazać te środki na tak szczytny cel” – komentuje Katarzyna Idzkiewicz, senior marketing coordinator w firmie Brother Polska.

Więcej szczegółów na www.brother.pl/koronawirus

 Opracowano na podstawie informacji firmy Brother

 

cript>