Termotransfer z OKI teraz z pakietem korzyści
21 maj 2020 11:03

Technologia druku z białym tonerem stosowana drukarkach OKI Pro to przełom w cyfrowym  termotransferze. Technologia zapewnia perfekcyjny poziom nieprzezroczystości, głębię druku i czyste biele na materiałach kolorowych lub druk w standardowej palecie kolorów CMY.
Do 5 czerwca 2020 r. przy zakupie urządzeń OKI Pro7411WT lub OKI Pro8432WT w pakiecie promocyjnym dostępne są akcesoria do druku o wartości do 2000 PLN.

Technologia druku z białym tonerem pozwala na przeniesienie wzorów na tkaniny, tworzywo sztuczne, ceramikę, a nawet metal. Drukarki OKI Pro są niezwykle uniwersalne w druku na formatach A4 i A3, umożliwiając tworzenie grafik na szyby i inne powierzchnie m.in. w punktach sprzedaży. OKI Pro7411WT to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie dla małych drukarń i punktów usługowych. To profesjonalna drukarka formatu A4 z serii produktów OKI Graphic Arts. Z kolei OKI Pro8432WT jest profesjonalną drukarką formatu A3, która może pracować w 3 konfiguracjach tonerów: CMYK, CMYW, WMYC.

API.PL przygotowało ofertę specjalną na drukarki OKI Pro oraz akcesoria do druku. Tylko do 5 czerwca 2020 r. przy zakupie drukarki OKI Pro7411WT kupujący w pakiecie otrzymuje bezpłatnie papiery transferowe Shockline o wartości 400 zł netto. Natomiast dla nabywcy decydującego się na zakup drukarki OKI Pro8432WT w jej cenie są dostępne papiery transferowe Shockline o wartości 1000 zł netto lub czarny komplet drukujący za jedyne 1 zł.

Jednocześnie w ofercie znajduje się oprogramowanie RIP CADlink Digital Factory OKI Edition z 20 proc. rabatem od ceny katalogowej oraz Plug In Fluid Mask o wartości 150 EUR – w gratisie! Promocja obejmuje też papiery transferowe Shockline z 30 proc. rabatem od ceny katalogowej.

Pełnię możliwości drukarek OKI Pro z białym tonerem można uzyskać wykorzystując dedykowane oprogramowania RIP – CADlink Digital Factory OKI Edition. Oprogramowanie przeznaczone jest dla użytkowników drukarek OKI działających w branży zdobienia i personalizacji, którzy chcą uprościć i usprawnić proces projektowania oraz produkcji. Oprogramowanie RIP Digital Factory v10 OKI Edition posiada funkcję przygotowania produkcji i przepływu pracy wraz z kompletnymi narzędziami do zarządzania kolorami, automatyczną obsługą białego tonera czy efektami dostępnymi tylko w drogich programach graficznych.

Najlepsze rezultaty druku w technologii termotransferu tonerowego na drukarkach OKI Pro można osiągnąć, wykorzystując do transferu dedykowany papier renomowanego producenta.
W ofercie API.PL dostępne są papiery włoskiej firmy SHOCKLINE, dzięki którym można ozdabiać odzież i tkaniny, a także różnego typu gadżety i produkty promocyjne, wyprodukowane z bawełny, poliestru, skóry, papieru, kartonu, filcu, drewna oraz metalu i ceramiki. API.PL oferuje też papiery do druku laserowego i LED, w formacie A4 i A3.

Zapytanie ofertowe można wysłać przez formularz dostępny na stronie API.PL

 

Opracowano na podstawie informacji firmy API.PL

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>