Agfa gospodarzem wydarzenia dla branży druku offsetowego
5 cze 2020 09:40

Firma Agfa zapowiedziała sześciodniowe, wirtualne wydarzenie pod nazwą Studio 4D48 w terminie pokrywającym się z oryginalnie planowanymi targami drupa 2020 (18-26 czerwca). Spotkania online obejmą sesje webinarów edukacyjnych koncentrujących się na trendach rynkowych i technologicznych oraz sposobach korzystania z innowacji Agfa w zakresie druku offsetowego. Poruszane będą zagadnienia związane z użytkowaniem płyt offsetowych i sprzętu, zarządzaniem procesami produkcyjnymi, zarządzaniem kolorami, a także oprogramowaniem do standaryzacji druku i kontroli. Wymienione tematy stanowią podstawę podejścia ECO³ Agfy mającego na celu optymalizację procesów drukowania pod kątem opłacalności, ekologii i wygody użytkowania.  

„Symbol 4D48 byłby naszym numerem stoiska na targach drupa” - mówi Guy Desmet, dyrektor marketingu w dziale biznesowym Agfa Offset Solutions i dodaje: „drupa i inne targi mogły zostać przełożone lub nawet odwołane z powodu wybuchu COVID-19, ale nasze zaangażowanie w branży poligraficznej pozostaje nadal silne. Chcemy inspirować i angażować firmy poligraficzne. W Studio 4D48 nasi eksperci przedstawią aktualne informacje o ofercie produktowej oraz o tym, jak korzystając z naszych rozwiązań można rozwijać firmę w opłacalny sposób”.

W sumie odbywać się będą dwa webinary dziennie, przez sześć dni. W programie zapowiadanych jest wiele rozmów ekspertów, omówień przypadków oraz sesji pytań i odpowiedzi. Każde seminarium internetowe będzie skoncentrowane na określonym segmencie rynku, jak na przykład druk arkuszowy, opakowania offsetowe czy produkcja gazet. Wspólnym mianownikiem będą automatyzacja i wzrost wydajności, a także redukcja kosztów. Wszystkie seminaria będą transmitowane z siedziby firmy Agfa mieszczącej się w Belgii i odbędą się w języku angielskim. Każde seminarium potrwa od 30 do 45 minut.

Aby zarejestrować się i poznać pełną listę zaplanowanych sesji, należy wejść na stronę internetową poświęconą temu wydarzeniu. Po jego zakończeniu organizator udostępni również linki do nagrań archiwalnych.

Na podstawie informacji firmy Agfa opracowała BZ

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>