EyeC uruchamia wirtualne Centrum Demonstracyjne
5 cze 2020 08:12

Ze względu na pandemię koronawirusa i związane z nią obostrzenia firma EyeC zdecydowała się uruchomić wirtualne Centrum Demonstracyjne. Za pośrednictwem internetu można zapoznać się z pełnym portfolio produktów do inspekcji wizyjnej artworków oraz kontroli plików na etapie prepressu, zarówno offline, jak i w linii. Eksperci ds. inspekcji druku zaprezentują różnorodne funkcje systemu i podzielą się wiedzą na temat różnych obszarów zastosowań niezawodnych rozwiązań kontrolnych.

W oparciu o próbki klientów będą opracowywane jednostkowe i dopasowane do potrzeb rozwiązania. Dzięki kompleksowej gamie swych produktów EyeC dostarcza odpowiednie rozwiązanie do każdej pracy. Bez względu na to, czy dotyczy ona produkcji pudełek składanych, etykiet, wrzutek do opakowań, opakowań giętkich czy tubek, systemy inspekcyjne EyeC gwarantują jakość i zachowanie zgodności między projektem druku a gotowym wydrukowanym produktem w całym procesie produkcyjnym.

Systemy wykrywają błędy w druku, zanim doprowadzą one do strat. Zwiększają wydajność stosowanych procesów i pomagają unikać reklamacji oraz niepotrzebnych kosztów. Przyjazne w użytkowaniu systemy inspekcji kontrolują jakość tekstów i grafik oraz automatycznie wykrywają różnice kolorystyczne względem pliku referencyjnego.

Wszechstronna gama rozwiązań do inspekcji EyeC jest wykorzystywana również do oceny kodów 1D oraz 2D, takich jak kody kreskowe i kody farmaceutyczne, i automatycznie kontroluje zawartość, pozycjonowanie oraz wysokość czcionki drukowanej alfabetem Braille'a.

Dzięki interaktywnej prezentacji swych rozwiązań firma EyeC umożliwia ukierunkowany wzgląd w rozbudowane portfolio własnych produktów. Firmy i osoby zainteresowane indywidualnymi demonstracjami sieciowymi w nowym EyeC Demo Center mogą kontaktować się z firmą pod adresem Sales@EyeC.de.

Na podstawie informacji firmy EyeC opracował TK

 

 

error: Kopiowanie zabronione!