Konferencja Print4All już jutro
23 cze 2020 09:19

Już jutro o godz.11.00 rozpocznie się konferencja Print4All - Future Factory, duże międzynarodowe wydarzenie online skupiające ekspertów i przedstawicieli branży, którzy wymienią poglądy na temat przyszłości rynku poligraficzno-opakowaniowego, Przemysłu 4.0 oraz zrównoważonego rozwoju. Na wydarzenie, które będzie prowadzone w językach angielskim i włoskim, zarejestrowało się już tysiąc uczestników.

Prowadzona przez dziennikarza Matteo Bordone z East End Studios konferencja Print4All - Future Factory zgromadzi czołowych, międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i inteligentnej produkcji, przybliżając przyszłe wytyczne dla świata produkcji. Gościnnie wystąpi Nigel Tapper, klimatolog i członek IPCC (Międzyrządowego Panelu ds. Zmian Klimatu, organizacji nagrodzonej Pokojową Nagrodą Nobla w 2007 r.), który połączy się z Australii, z Francji nadawać będzie Alice Bodreau, Global Partners Manager w Fundacji Ellen MacArthur (której misją jest wdrożenie przejścia na gospodarkę obiegową), zaś na żywo ze studia komentować będzie prof. Enzo Baglieri, koordynator pierwszego we Włoszech projektu wdrożenia idei Przemysłu 4.0 w całym łańcuchu dostaw.

Łańcuch dostaw znajdzie się w centrum dwóch dyskusji przy okrągłym stole pomiędzy dostawcami technologii, producentami maszyn drukujących i właścicielami marek, takimi jak Uteco, HP, SIT, Sacchital, Barilla i Orogel. Najbardziej reprezentatywne międzynarodowe stowarzyszenia branżowe, takie jak Intergraf (Europa), APTech (USA), Peiac (Chiny), Ipama (Indie), Picon (Wielka Brytania) przedstawią wgląd w przemysłowe i ekonomiczne trendy i perspektywy branży poligraficzno-opakowaniowej.  "W tak krytycznym momencie historycznym postanowiliśmy podjąć ogromny wysiłek organizacyjny, dając międzynarodowej społeczności drukarskiej, opakowaniowej i konwerterskiej ten angażujący dzień debaty i dyskusji o przyszłości - wyjaśnia Andrea Briganti, dyrektor generalny Acimga i Federazione Carta e Grafica. - Wierzymy, że kryzysy mogą być punktami zwrotnymi; nie możemy stać w miejscu i czekać, aż się skończą; musimy wspólnie zaplanować i wytyczyć jutrzejszą drogę. Fakt, że zarejestrowało się już tysiąc uczestników, a 30 zagranicznych magazynów branżowych z ponad 20 krajów uzyskało akredytację na to wydarzenie, pokazuje, że konferencja Print4All - Future Factory odpowiada na aktualne zainteresowanie również na poziomie międzynarodowym, dając Włochom, które są jednym z największych producentów technologii w zakresie druku i opakowań, istotną rolę do odegrania."

Konferencja Print4All - Future Factory organizowana jest przez Acimga (Włoskie Stowarzyszenie Producentów Maszyn dla Przemysłu Poligraficznego, Przetwórczego i Papierniczego) przy wsparciu Argi (Włoskich Dostawców Przemysłu Poligraficznego) oraz ITA – Włoskiej Agencji Handlowej z Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Współpracy Międzynarodowej. Konferencja odbywa się co roku i pełni rolę pomostu do kolejnej edycji targów Print4All, które odbywają się co trzy lata. 

Poligrafika jest partnerem medialnym konferencji.

To już ostatni moment, aby zarejestrować się  na to wydarzenie! https://conference.print4all.it/en/

Zapraszamy!

error: Kopiowanie zabronione!
cript>