Nowe narzędzie EFI ułatwia obsługę zamówień klientów
24 cze 2020 10:57

Firmy zajmujące się zadrukiem i produkcją opakowań, które rozwijają swój biznes oferując usługi typu „pick-and-pack”, zyskały właśnie nowe, zautomatyzowane narzędzie dostarczone przez Electronics For Imaging (EFI). Oprogramowanie MarketDirect Fulfillment zaprojektowano z uwzględnieniem prostoty wdrożenia. Nowy produkt służący do zarządzania zapasami stanowi element zestawu rozwiązań MarketDirect z obszaru web-to-print, e-commerce oraz cross mediów. Wyposażony w intuicyjne i wszechstronne narzędzia administracyjne software zapewnia płynny przepływ pracy od zamówienia do momentu realizacji, który firmy mogą wykorzystać do rozszerzenia oferty usług, zwiększenia wydajności operacji magazynowych i zyskania jeszcze większej lojalności klientów.

Nowe oprogramowanie gwarantuje osiągnięcie pełnej funkcjonalności natychmiast po instalacji wszystkim obecnym użytkownikom rozwiązania MarketDirect StoreFront z sektorów druku web-to-print i handlu internetowego i zostało zaprojektowane z myślą o skróceniu czasu oraz poziomu skomplikowania operacji niezbędnych do rozpoczęcia i kierowania operacjami usług druku. MarketDirect Fulfillment wykorzystuje również najnowszą technologię dla e-commerce, która za-zapewnia banalnie prosty i potężny pulpit administratora do obsługi klientów oraz zarządzania zamówieniami.

Nowojorska firma The Sourcing Group, zajmująca się drukiem, dostawą materiałów marketingowych i realizacją strategii handlowych, miała okazję przetestować nowe rozwiązanie na wczesnym etapie. Zdaniem dyrektorki ds. marketingu Lynn Smith: „EFI MarketDirect Fulfillment to prawdziwy przełom. Dzięki pełnej integracji z naszymi usługami web-to-print oraz realizacją zamówień jesteśmy w stanie obsługiwać swych klientów z wykorzystaniem jednego centralnego rozwiązania, zapewniając im bardziej zintegrowane doświadczenia, a naszemu zespołowi produkcyjnemu wyższy poziom automatyzacji.”

MarketDirect Fulfillment firmy EFI jest idealnie dopasowany do potrzeb drukarń komercyjnych i opakowaniowych, firmowych centrów druku oraz zespołów korporacyjnej komunikacji marketingowej tworzących portale zamówień i realizacji zleceń dla klientów, gdyż posiada łatwy w obsłudze i intuicyjny pulpit administracyjny dla pracowników. Ponieważ nowe oprogramowanie stanowi element systemu zarządzania produkcją web-to-print EFI MarketDirect StoreFront, posiada dobrze znany klientom i użytkownikom wewnętrznym interfejs, co skraca czas niezbędny na jego poznanie i zrozumienie.

MarketDirect Fulfillment jest oferowany jako rozwiązanie działające w chmurze, co oznacza, że klienci nie muszą się martwić o dostępność i niezawodność serwerów, zamiast tego mogąc skoncentrować się na obsłudze klientów i efektywnym prowadzeniu swego biznesu. Podobnie jak w przypadku pozostałej części platformy MarketDirect, nowy produkt łatwo integruje się z wszechstronnymi workflow EFI Productivity Suite MIS/ERP służącymi do kompleksowego, zautomatyzowanego zarządzania firmą i produkcją.

Na podstawie informacji firmy EFI opracował TK

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>