Epson przedstawia drukarkę sublimacyjną do zastosowań przemysłowych
2 lip 2020 12:11

Firma Epson przedstawia swoją pierwszą 76-calową drukarkę wielkoformatową. SureColor SC-F10000 to zaawansowane urządzenie sublimacyjne opracowane z myślą o rynku produkcji tekstyliów, gdzie wysoka wydajność, szybkość i niezawodność mają kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Liczne zastosowania obejmują: modę, odzież sportową, artykuły wyposażenia wnętrz, artykuły promocyjne i soft signage.

„Klienci wykorzystujący w swojej pracy termosublimację oczekują szybkiej realizacji, stabilnej wydajności, wysokiej jakości i niezawodności. Biorąc pod uwagę te wymagania, opracowaliśmy drukarkę sublimacyjną do zastosowań przemysłowych, która naszym zdaniem wyznacza nowe standardy. Drukarka SC-F10000 oferuje najwyższą wydajność spośród wszystkich drukarek LFP firmy Epson i jest wyposażona w cztery nowe głowice drukujące PrecisionCore Micro TFP oraz rozwiązanie umożliwiające wymianę pojemników z atramentem bez zatrzymywania urządzenia, co pozwala na ciągłość działalności biznesowej. Nasze dziedzictwo opiera się na innowacjach - także ta premiera to jeden z momentów, w których podnosimy poprzeczkę wydajności w dziedzinie sublimacji” – powiedział Tomasz Kuciński, business account manager – LFP w firmie Epson.

Cechy charakterystyczne SC-F10000 to:

       -   Szybki wydruk nawet do 252 m/h

        -    Nowe głowice drukujące PrecisionCore MicroTFP

        -     Technologia Precision Dot firmy Epson (połączenie trzech specjalistycznych technologii sublimacyjnych: Halftone, LUT i Micro Weave)

              - Proste ustawianie nośników (dźwignia ładowania nośników z przodu i z tyłu)

              - Technologia automatycznego dostosowania obejmująca zintegrowaną kamerę RGB

              - Nowa suszarka (mniejsze przebijanie tuszu na drugą stronę nośnika i eliminacja zagnieceń)

              -  Zaawansowany system automatycznego napinania (Ad-ATC) do dokładnego i stabilnego podawania nośników

              -  Pojemny system zasilania w atrament (z 10-litrowymi lub 3-litrowymi pojemnikami z atramentem, które można wymieniać bez wyłączania urządzenia)

              -   Możliwość wymiany części przez operatora

              -    Łatwość obsługi układu atramentu (łatwy montaż, położenie na poziomie podłoża, czujnik zużytych pojemników)

              -    Dokładny system podawania papieru

              -    Krótszy czas czyszczenia ciśnieniowego

              -   Intuicyjny w obsłudze 9-calowy ekran dotykowy

Aby jeszcze bardziej zwiększyć spójność i niezawodność, nie wspominając już o spokoju użytkownika, firma Epson produkuje wszystkie części do urządzenia SC-F10000, w tym głowice drukujące, atrament, oprogramowanie sprzętowe i użytkowe.

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson

 

error: Kopiowanie zabronione!