25 lat Igepa Polska
8 lip 2020 07:29

W tym roku Igepa, znany dystrybutor m.in.  papierów poligraficznych, biurowych i materiałów dla reklamy wizualnej, obchodzi wyjątkowy jubileusz - ćwierćwiecze działalności w Polsce. W sierpniu 1995 roku zarejestrowana została w Krakowie Igepa Polska Spółka z o.o.

W ciągu tych 25 lat Igepa Polska z małej lokalnej firmy wyrosła na ogólnopolskiego gracza, liczącego się w branży, z magazynami regionalnymi w 5 kluczowych lokalizacjach: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź. Spółka weszła w nowe obszary działalności, zapewniając nie tylko produkty z zakresu papieru, kartonu czy innych podłoży do druku, ale także materiały i maszyny dla reklamy wielkoformatowej. Przez lata rozbudowywała portfolio produktów i usług, zwiększała powierzchnie magazynowe i biurowe, rozwijała logistykę, aby z sukcesem zyskiwać nowych klientów.

Od początku istnienia Igepa Polska jest w rękach jednego właściciela, niemieckiej Igepa Group, która funkcjonuje niezmiennie od  60 lat.  Brak zmian kapitałowych zapewnił firmie stabilność i budowanie wartości w długiej perspektywie czasowej. Igepa Polska jest rzetelnym, wiarygodnym partnerem biznesowym osadzonym w strukturach silnej międzynarodowej grupy.

Srebrnemu jubileuszowi towarzyszyć będzie hasło:  „25 lat Igepa Polska. Z Wami. Dla Was. Dzięki Wam”. Odzwierciedla ono, jak ważni dla spółki są jej klienci, relacje z nimi, rozumienie ich potrzeb, wspieranie ich w działaniach biznesowych i realizacji celów. Hasło to zwyciężyło w konkursie zorganizowanym wśród pracowników Igepa Polska.

To klienci, dostawcy i pracownicy tworzyli przez lata historię Igepa Polska. Bez zaufania klientów nie byłby możliwy sukces firmy. Nie do przecenienia jest wkład pracowników w rozwój spółki. To ich zaangażowanie, wiedza, sumienność i otwartość zbudowały wartość firmy i zaufanie do niej. Igepa to ludzie. A niektórzy spędzili w Igepa Polska połowę swojego życia!

25-lecie firmy to wyjątkowy czas, który skłania do podsumowań, refleksji, ale także jest impulsem do podejmowania nowych, odważnych decyzji i kreowania wieloletnich planów. Tegoroczny jubileusz jest motywacją do dalszej pracy nad rozwojem firmy oraz doskonalenia oferowanych przez nią usług.

Opracowano na podstawie informacji firmy Igepa Polska

error: Kopiowanie zabronione!