Nowe rozwiązania Scodix do zwiększania wydajności  
15 lip 2020 07:28

Firma Scodix, dostawca rozwiązań z zakresu udoskonaleń cyfrowych w przemyśle poligraficznym, ogłosiła premierę nowego zestawu rozwiązań zwiększających wydajność o nazwie Scodix Studio Station. Opracowany z myślą o optymalizacji wykorzystania maszyn poligraficznych oraz elastyczności produkcji, nowy workflow Scodix jest w stanie przetwarzać zadania wykonywane na urządzeniach z serii Scodix Ultra nawet o 60 proc. szybciej.

„Nowe rozwiązanie pozwala drukarzom przygotowywać więcej prac w krótszym czasie, obsługiwać zlecenia z danymi zmiennymi w wyższych nakładach oraz przetwarzać zadania z różnych źródeł z większą wydajnością – wyjaśnia Amit Shvartz, dyrektor marketingu w firmie Scodix. - Każdy drukarz zdaje sobie sprawę, że dostępność maszyn ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia zysków. Scodix Studio Station wspomoże drukarzy w osiągnięciu maksymalnej skuteczności i wydajności ich działań”.

Scodix Studio Station to interfejs EDFE (enhancement digital front end), w którym firmowe oprogramowanie działa na dedykowanym oprzyrządowaniu Scodix. System wyposażono w zewnętrzny serwer RIP, dzięki któremu tworzenie rastra jest szybsze i odbywa się automatycznie, z prostą obsługą oraz wbudowanymi dwiema metodami pasowania. „Scodix od zawsze zapewniał optymalne pasowanie. Do teraz osiągaliśmy to poprzez wykrywanie czterech punktów pasowania (OPA). Dzięki wykorzystaniu Scodix ARP (Automatic Registration Process) Scodix Studio Station może osiągnąć pasowanie z dokładnością do 100 µm z użyciem detekcji kątowej lub wykrywania obiektów CMYK. Z punktu widzenia drukarzy i dostawców usług druku otrzymujących zlecenia z wielu różnych źródeł pozwala to uprościć proces i zyskać dostęp do pełnych możliwości Scodix Digital Enhancement” - dodaje Shvartz.

Scodix Studio Station został stworzony z myślą o rodzinie urządzeń  Scodix Ultra i uzupełnia zestawy oprogramowania Scodix Studio W2P oraz Scodix Studio W2P Customized w gamie firmowych rozwiązań do zarządzania produkcją.

„Cyfrowe udoskonalenia Scodix stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm pragnących wyróżnić się na tle konkurencji. Z ponad 350 instalacjami w przeszło 65 krajach Scodix nieustannie tworzy nowe sposoby zapewnienia wartości dodanej dla swej zróżnicowanej bazy klientów - podkreśla Shvartz. - Podobnie jak w przypadku każdego naszego produktu dążymy do zapewnienia maksymalnej wartości, wydajności i ROI – i taki właśnie jest nowy Scodix Studio Station”.

Na podstawie informacji firmy Scodix opracował TK

error: Kopiowanie zabronione!