drupa 2021 bez Komori Corporation
16 lip 2020 11:03

Firma Komori jest trzecim – po Heidelbergu i Manroland Sheetfed – dużym producentem offsetowych maszyn drukujących, który wycofuje się z udziału w targach.

Komori Corporation w komunikacie z dnia 15 lipca ogłosiła swoją decyzję o odwołaniu uczestnictwa w targach drupa 2021, przełożonych na 20-30 kwietnia 2021 r. ze względu na trwającą pandemię COVID-19. Jest to trzeci, po Heidelbergu i Manroland Sheetfed, duży producent maszyn offsetowych, który wycofał się z flagowej imprezy branżowej.

W komunikacie stwierdzono, że decyzja o rezygnacji z wystawy została podjęta w odpowiedzi na stałe rozprzestrzenianie się koronawirusa i jego poważny wpływ na gospodarkę zarówno krajów rozwiniętych, jak i wschodzących, z uwzględnieniem potencjalnego ryzyka drugiej lub trzeciej fali pandemii, a także w celu nadania najwyższego priorytetu zdrowiu i bezpieczeństwu klientów oraz pracowników Komori Corporation.

„Choć wyjątkowe okoliczności uniemożliwiają Komori udział w drupie 2021, w najbliższych dniach planujemy wprowadzić na rynek szereg nowych produktów i usług poprzez imprezy typu open house oraz aktywny udział w wystawach regionalnych – poinformowano w oświadczeniu. - Nowe informacje będą również publikowane za pomocą różnych kanałów takich jak strony internetowe, serwis informacyjny, wystawy internetowe czy webinaria. Komori zobowiązuje się do dalszego świadczenia usług oraz oferowania produktów i rozwiązań technicznych najlepszych z punktu widzenia klienta.”

Opracowano na podstawie informacji Printweek

error: Kopiowanie zabronione!
cript>