Zapraszamy do lektury lipcowego wydania „Poligrafiki”!
23 lip 2020 12:10

Lipcowa edycja naszego magazynu ma aż trzy tematy wiodące; są to: finansowanie inwestycji, druk fleksograficzny oraz ekologia w poligrafii.

Z lektury dowiecie się Państwo, że sektor MŚP potrzebuje roku na rekonwalescencję po koronawirusie, o nowym finansowaniu dla polskich małych i średnich przedsiębiorstw, a także o tym, jak można zabezpieczyć przyszłość firmy  i realizować inwestycje bez angażowania własnych środków.

Zagadnienia związane z drukiem flekso to m.in. przyszłość etykiety według firmy Mark Andy, niedoceniana rola białej farby w tej technologii drukowania, a także doświadczenia Drukarni Embe Press - specjalizującej się w produkcji etykiet techniką flekso - z systemem MIS EFI Radius.

O istotnym wpływie stosowanych urządzeń na środowisko przekonuje Zenon Łapiński na przykładzie maszyn do hot-stampingu.

Poza tym m.in.: COVID-19 a przemysł poligraficzny – webinarium firmy Mimaki, w czasie którego na ten najaktualniejszy z tematów wypowiadali się eksperci, w tym prezes organizacji Fespa; zapowiadany na październik br. Tydzień Innowacji Heidelberga; wirtualne targi Koenig & Bauer; nowości firm Kodak i Agfa.

I wreszcie szczególnej uwadze Państwa polecamy relację z drukarni Tamir, gdzie została zainstalowana pierwsza na świecie maszyna Roland 900 Evolution w formacie B0, której premiera miała się odbyć na tegorocznych targach drupa.

Zapraszamy do lektury!

error: Kopiowanie zabronione!