ONLINEPRINTERS ponownie wybiera HP Indigo 100K
4 sie 2020 10:26

Grupa ONLINEPRINTERS GmbH kontynuuje modernizację parku maszynowego w zakresie rozwiązań do druku cyfrowego podpisując umowę na zakup kolejnego systemu HP Indigo 100K. Nowa maszyna cyfrowa zostanie zainstalowana w niemieckim zakładzie produkcyjnym jeszcze w sierpniu br. i zastąpi dwa systemy HP Indigo 10000. Jako jeden z pierwszych globalnych klientów HP drukarnia ONLINEPRINTERS testowała wersję beta nowego urządzenia już od jesieni.

ONLINEPRINTERS to jedna z wiodących drukarń internetowych w Europie zatrudniająca ponad 1600 pracowników i prowadząca dystrybucję w 30 krajach. Oprócz tradycyjnych nośników reklamowych takich jak wizytówki, papier firmowy, ulotki, katalogi i broszury, firma oferuje również wielkoformatowe systemy reklamowe na targi i wydarzenia udostępniając swoje usługi w ramach 20 serwisów internetowych.

Drukarnia od wielu lat opiera się na technologii HP Indigo starając się stworzyć jednorodne zaplecze produkcyjne zarówno do druku offsetowego, jak i cyfrowego. Pozytywne doświadczenia wynikające z dotychczasowej eksploatacji HP Indigo 100K były decydującym czynnikiem wyboru przy inwestycji w drugą maszynę tego typu.

„Partnerstwo technologiczne z HP opłaciło się zarówno pod względem wydajności, jak i jakości druku. Mogliśmy dokładnie przetestować HP Indigo 100K jeszcze przed wprowadzeniem produktu na rynek i przekonaliśmy się do tego rozwiązania” - powiedział Juergen Winkler, dyrektor operacyjny ONLINEPRINTERS i dodał: „Maszyna była regularnie użytkowana przy pełnym obłożeniu, więc decyzja o zainwestowaniu w kolejny system HP Indigo 100K ma dla nas sens”.

Dzięki zwiększonej wydajności drukowania wynoszącej do 6000 arkuszy B2 na godzinę i ulepszonej automatycznej obsłudze szerokiego zakresu gramatur bez dodatkowych czasów konfiguracji, HP Indigo 100K zapewnia jakość, lepszą opłacalność i możliwość przesunięcia większej liczby zadań drukowania z offsetu na druk cyfrowy. Ponadto automatyczna kalibracja kolorów dla następnego zadania drukowania podczas bieżącej produkcji pomaga usługodawcom w zwiększaniu wydajności.

„HP Indigo 100K zapewnia nam długoterminową strategiczną przewagę konkurencyjną, zwłaszcza w odniesieniu do realizacji rosnącej liczby krótkich serii z zachowaniem optymalnej wydajności” - powiedział Winkler.

 Na podstawie informacji firmy Onlineprinters opracowała BZ

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>