Proofing w smartfonie
14 sie 2020 07:22

Firma GMG przenosi weryfikację plików na inny poziom i umożliwia użytkownikom uruchamianie zadań sprawdzających oraz zarządzanie nimi z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie za pośrednictwem przeglądarki internetowej, a nawet smartfona. Jeśli szukamy elastyczności w proofingu i chcemy na bieżąco śledzić postęp prac, wystarczy, że podpiszemy umowę na aktualizację oprogramowania (SUC), która obejmuje usługi GMG ColorProof GO.

Dzięki interfejsowi użytkownika opartemu na przeglądarce internetowej możemy teraz uruchamiać wydruki próbne i zarządzać nimi z prawie każdego urządzenia. Usługa jest skierowana szczególnie do profesjonalnych użytkowników, którzy oczekują maksymalnej elastyczności, kontroli i zwiększonej produktywności. Praca mobilna oraz zadania realizowane zdalnie, a także coraz popularniejszy home office potwierdzają znaczenie GMG ColorProof GO.

Interfejs użytkownika GMG ColorProof GO jest prosty i intuicyjny - aby rozpocząć zadanie, wystarczy przeciągnąć i upuścić plik do odpowiedniej strefy. Dzięki GMG ColorProof GO wszystkie podłączone systemy próbne są kontrolowane i zarządzane z poziomu przeglądarki internetowej. Nawet kalibrację urządzenia można przeprowadzić zdalnie z dowolnej stacji roboczej lub ze smartfona. Sama możliwość zdalnego sprawdzenia statusu pracy uspokaja użytkowników i zapewnia kontrolę procesu.

Elastyczność GMG ColorProof GO ma również sens w firmie posiadającej tylko jedną lokalizację. Każda stacja robocza, czy to Mac, czy PC, może być teraz używana do uruchamiania i zarządzania zadaniami testowymi. Nie ma potrzeby, aby operator chodził do pomieszczenia, w którym tradycyjnie znajdowało się stanowisko kontroli. Nowych użytkowników dodajemy do sieci GMG ColorProof GO za pośrednictwem poczty elektronicznej, a ich role możemy przypisywać indywidualnie. Ten rodzaj elastyczności oszczędza czas i zwiększa produktywność. Rozwiązania GMG są przeznaczone do pracy w intensywnym środowisku produkcyjnym. Jeśli kilku użytkowników chce mieć jednocześnie dostęp do tego samego systemu sprawdzania, GMG ColorProof GO niezawodnie poradzi sobie z obciążeniem pracą.

Na podstawie informacji firmy GMG opracowała BZ

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!