Złoty Gryf 2020
19 sie 2020 10:43

Przypominamy, że do dnia 31 sierpnia br. można przysyłać prace na konkurs Złoty Gryf 2020 na najlepszy pod względem jakości wykonania produkt poligraficzny w następujących kategoriach:

a) produkt wielobarwny w oprawie prostej
b) produkt wielobarwny w oprawie złożonej
c) czasopismo wielobarwne
d) produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie prostej
e) produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie złożonej
f) opakowanie z nadrukiem
g) etykieta
h) produkt informacyjno-reklamowy
i) kalendarz

Produkty te mogą zgłaszać zarówno ich wykonawcy (drukarnie), jak i ci, którzy są jego właścicielami, np. wydawcy lub firmy handlowe. ZGŁOSZENIE PRAC JEST PŁATNE.

Konkurs Złotego Gryfa jest największym i najstarszym w Polsce konkursem obejmującym całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest tylko i wyłącznie jakość produktu.

Zostanie laureatem tego konkursu jest równoważne z certyfikatem najwyższej jakości produkcji. Szerokie spektrum fachowości członków jury zapewnia obiektywizm wyboru laureatów. 

Laureaci otrzymują statuetkę ZŁOTEGO GRYFA  wraz z prawem używania znaku graficznego na blankiecie firmowym oraz prawem do zamieszczenia go na swoich wyrobach.
Zachęcamy Państwa do sprawdzenia swoich możliwości w rywalizacji z silną konkurencją, tym bardziej, że jakość usług potwierdzona obiektywną oceną jest najlepszą rekomendacją dla Państwa klientów.

Na stronie http://www.izbadruku.org.pl (zakładka „Złoty GRYF”) znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące udziału w konkursie oraz listę  laureatów ostatniej edycji konkursu Złotego Gryfa.

Rozstrzygnięcie konkursu Złotego Gryfa nastąpi w czasie uroczystej Gali dnia 24 października 2020 r. w hotelu The Westin Warsaw (ul. Jana Pawła II 21 w Warszawie). Gala będzie miała miejsce na dorocznym Balu Polskiej Izby Druku.

Wszyscy uczestnicy konkursu nominowani do nagród otrzymają bezpłatne zaproszenia (dwie osoby) na tę uroczystość, a tym samym i na Bal.

Formularz rezerwacji hotelu dla gości Polskiej Izby Druku http://www.izbadruku.org.pl/o-konkursie

Termin zgłaszania prac - do 31 sierpnia 2020 r. Należy przesłać trzy egz. każdej zgłoszonej pracy. Wszystkie prace muszą być wykonane wyłącznie w roku 2019.

Warunki uczestnictwa

Konkurs ma charakter otwarty; mogą w nim uczestniczyć polskie podmioty gospodarcze, które prześlą do dn. 31.08.2020 r. na adres Polskiej Izby Druku: 00-728 Warszawa, ul. Kierbedzia 4  po 3 egz. każdej zgłoszonej pracy konkursowej - produkcji wykonanej w kraju w 2019 r.

Wystarczy przesłać na adres Izby wypełnioną kartę zgłoszeniową i wpłacić pieniądze wg instrukcji na dole tej karty.

Opracowano na podstawie informacji PID

error: Kopiowanie zabronione!
cript>