ART OF COLOR – Spotkanie liderów
8 wrz 2020 08:28

30 września 2020 r. w restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wyjątkowe ART OF COLOR - Spotkanie liderów. 

ART OF COLOR to projekt, który od początku podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Uczestnikami spotkania będą liderzy rynku poligraficznego – właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii. Partnerem wydarzenia została firma hubergroup Polska Sp. z o.o.

Spotkanie będzie oscylować wokół następujących tematów:

1) Zasięg i skutki kryzysu wywołanego przez wirusa SARS-COVID 19 oraz ich wpływ na rozwój branży konwertograficznej (poligrafia i wytwarzanie opakowań z nadrukiem) do roku 2023 w Polsce i na świecie.

2) Relacja gospodarki postpandemicznej z problematyką ochrony środowiska i ocieplenia klimatu z punktu widzenia środowiska poligrafów i konwerterów.

3) Potrzeby branży konwertograficznej (poligrafia i wytwarzanie opakowań z nadrukiem) w zakresie reprezentacji i promocji jej interesów w relacji z władzami Unii Europejskiej, Rzeczpospolitej Polskiej, samorządu terytorialnego, partnerami biznesowymi, instytucjami naukowo-badawczymi i konsumentami.

4) Rola inicjatyw wspólnych takich jak: przygotowanie raportu „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce” przez Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, organizacja targów i konferencji oraz prace samorządu terytorialnego dla środowiska uczestników branży i jej otoczenia biznesowego.

Doświadczeni eksperci zaprezentują trendy i rozwiązania, które z pewnością okażą się atrakcyjne dla wszystkich uczestników tego, stale rozwijającego się, rynku. To wyjątkowa okazja, by ponownie spotkać się i porozmawiać o wyzwaniach, jakie stoją przed branżą. ART OF COLOR - Spotkanie liderów zwieńczy koncert jazzowy.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.artofcolor.pl

Opracowano na podstawie informacji organizatora

cript>