Marcin Zaporowski dołączył do zespołu handlowego w firmie GRAW
9 wrz 2020 13:16

Z początkiem sierpnia Marcin Zaporowski, znany i ceniony w branży poligraficznej ekspert, objął stanowisko specjalisty ds. sprzedaży maszyn i urządzeń w firmie GRAW. Jego obecność w firmie jest odpowiedzią na rosnące działania sprzedażowe oraz pojawianie się nowych produktów i rozwiązań.

Marcin Zaporowski jest związany z branżą poligraficzną od ponad 15 lat. Ostatnio był zatrudniony w firmie Konica Minolta – na stanowisku industrial printing key account manager,  gdzie z sukcesem odpowiadał między innymi za rozwój i sprzedaż urządzeń do cyfrowego druku etykiet. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w takich firmach jak Canon, Ricoh czy Heidelberg.

W firmie GRAW Marcin Zaporowski będzie odpowiadać za sprzedaż i rozwój biznesu w zakresie rozwiązań druku przemysłowego m.in. takich producentów jak Codimag, Tresu czy InkMaker.

„GRAW dokłada wszelkich starań, aby rozwijać się w zakresie maszyn i urządzeń poligraficznych, poszerzając wiedzę oraz nawiązując kontakty z producentami  innowacyjnych rozwiązań z całego świata. Z radością wdrażamy je na polski rynek, pomagając naszym klientom drukować lepiej i efektywniej. Niezwykle cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła tak doświadczona osoba, która bez wątpienia wesprze rozwój firmy w tym zakresie” – powiedział dyrektor handlowy firmy GRAW, Michał Brendzel.

 „W biznesie kieruję się przede wszystkim zasadami partnerstwa i dialogu. Chętnie wspieram polskie drukarnie pomagając im wdrażać nowe technologie i inspirując do rozwijania biznesu. Dlatego niezmiernie się cieszę z dołączenia do firmy GRAW, gdzie oferowane produkty dają drukarniom możliwość usprawnienia procesów produkcyjnych, zwiększenia automatyzacji, a także rozwinięcia biznesu i wdrażania nowych technologii umożliwiających generowanie nowych źródeł przychodów.

Przykładem produktów oferowanych przez GRAW są maszyny firmy Codimag, służące między innymi do druku etykiet w niskich i średnich nakładach. Jest to elastyczne i wyjątkowo konkurencyjne rozwiązanie pozwalające poszerzyć drukarniom własne portfolio i z sukcesem rywalizować na rynku jakością, możliwościami uszlachetnienia, a przede wszystkim niskimi kosztami wytworzenia produktu. Jest to rozwiązanie szczególnie interesujące dla drukarń offsetowych, które coraz bardziej interesują się drukowaniem etykiet” – powiedział Marcin Zaporowski.

Opracowano na podstawie informacji firmy GRAW

error: Kopiowanie zabronione!
cript>