M&MR Trading Polska wspiera gdyńskie Hospicjum dla Dzieci  
21 wrz 2020 10:36

Z początkiem września spółka M&MR Trading Polska przekazała gdyńskiemu Hospicjum dla Dzieci „Bursztynowa Przystań” środki do walki z pandemią COVID-19 – rękawiczki nitrylowe i maseczki jednorazowe.

W obecnych, trudnych czasach niezwykle istotne jest wspieranie lokalnych społeczności. Gdyński Dom Hospicyjny dla dzieci i młodzieży, prowadzony przez Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca, wciąż zgłasza ogromne zapotrzebowanie na środki do walki z koronawirusem – m.in. na maseczki, rękawiczki nitrylowe czy fartuchy. Każda ilość ma znaczenie, a szczególnie ważne jest udostępnianie i szerzenie informacji o ich zapotrzebowaniu.

Spółka M&MR Trading Polska przekazała „Bursztynowej Przystani” 200 sztuk rękawiczek i 250 sztuk maseczek. „Mamy ogromną nadzieję, że to, co przekazaliśmy, choć trochę ułatwi pracę w czasie pandemii oraz ochroni małych podopiecznych i odwiedzające ich rodzeństwo.

Zachęcamy do wspierania Hospicjum dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, a także innych podmiotów, których codzienność zależna jest w tak dużej skali od darczyńców. Życzymy całemu zespołowi Hospicjum Dziecięcego „Bursztynowa Przystań” wytrwałości w tym bardzo trudnym czasie.”

Opracowano na podstawie informacji firmy M&MR Trading Polska

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>