Sharp Electronics CEE i Sentos podpisują umowę partnerską
6 paź 2020 12:32

Firma Sharp Electronics CEE poinformowała o podpisaniu umowy partnerskiej z firmą Sentos Sp. z o.o. Sentos od 30 lat obsługuje środowiska IT swoich klientów oraz wdraża zaawansowane rozwiązania. Dzięki uzyskanej autoryzacji Sentos powiększy portfolio swoich produktów i usług o rozwiązania Sharp, które będzie oferować na terenie północno-wschodniej Polski.

„Dzięki współpracy z Sentos kolejna bardzo duża grupa klientów będzie mogła skorzystać z naszych produktów i usług. Umocniliśmy pozycję Sharp na lokalnym rynku, a tym samym po raz kolejny zwiększamy zasięg naszej sieci Autoryzowanych Partnerów. Firma Sentos jest dla nas profesjonalnym Partnerem IT, posiadającym wysokie kompetencje w zakresie wdrażanych rozwiązań, w tym rozwiązań wydruku” – powiedział Rafał Szarzyński, regional sales manager CEE, Sharp Electronics CEE

Umowa partnerska obejmuje m.in. urządzenia drukujące, rozwiązania do zarządzania drukiem, systemy do skanowania i obiegu dokumentów, usługę Proactive Care oraz najnowszą usługę Sharpa - Clean Air.  Sharp zgodnie z przyjętą strategią średniookresową rozwija kanał sprzedaży w Polsce oraz rozszerza dostęp do swoich produktów i usług dla coraz większego grona klientów końcowych.

Spółka Sentos, a wcześniej jako ANYO, od 30 lat obsługuje środowiska IT oraz pomaga klientom zarządzać ich infrastrukturą. Serwis urządzeń drukujących działa zarówno na terenie całego Podlasia, jak i pobliskich miejscowości z innych województw. Od 2019 roku Sentos rozwija swoją działalność i wprowadza do swojej oferty nowe rozwiązania, między innymi sprzedaż urządzeń IT i oprogramowania, wsparcie informatyczne czy też usługi doradztwa. Do grona klientów firmy należą m.in. instytucje publiczne, firmy produkcyjne, ubezpieczeniowe, kancelarie prawne i pracownie projektowe.

„Podpisanie umowy z Sharp to dla nas istotny krok w realizacji naszej lokalnej strategii, której głównym celem jest rozwijanie nowych produktów i usług oraz powiększanie zasięgu naszej działalności. Obecna sytuacja na świecie, w Polsce pokazuje, jak ważnym elementem w działalności przedsiębiorstw są systemy informatyczne. Poszerzamy swoją ofertę o nowe rozwiązania i usługi, aby pomóc naszym klientom w tych trudnych czasach. Uważam, że doświadczenie oraz profesjonalizm naszych firm przyniosą ogromne korzyści naszym aktualnym i nowym klientom” – powiedział Marcin Jankowski, prezes zarządu Sentos Sp. z o.o.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sharp

error: Kopiowanie zabronione!