Drugi pokaz Real Production Show firmy Fujifilm
15 paź 2020 11:14

Zaplanowane na 27 października wydarzenie internetowe będzie podkreślać korzyści cyfrowej automatyzacji, łącząc produkcję w czasie rzeczywistym na maszynie Jet Press 750S w Brukseli z wieloma rozwiązaniami wykańczania firmy Horizon w Japonii.

Podczas inauguracyjnego pokazu Real Production Show firmy Fujifilm, który odbył się 24 września, zaprezentowano druk, powlekanie i cięcie wysokiej jakości zadrukowanych kartonów. 45-minutowa prezentacja obejmowała pokaz produkcji w czasie rzeczywistym z Centrum Zaawansowanych Technologii Druku firmy Fujifilm w Brukseli, a następnie procesy wykańczania w centrum demonstracyjnym firmy Harris & Bruno w Niemczech oraz w firmie Highcon w Izraelu.

Obecnie firma Fujifilm przygotowuje drugie wydarzenie, które skupi się na korzyściach płynących z cyfrowej automatyzacji, prezentując przykładową produkcję zestawów wysokiej jakości pocztówek fotograficznych. Pocztówki zostaną wydrukowane w Brukseli, a następnie wycięte i połączone przy użyciu rozwiązań do wykańczania na drugim końcu świata, w nowym Horizon Innovation Park w Japonii. Uczestnicy każdego wydarzenia, którzy zamówią próbkę, otrzymają zestawy pocztówek utworzonych podczas drugiego pokazu, wysłane w kartonowym pudełku wydrukowanym podczas pierwszego pokazu.

Mark Stephenson z firmy Fujifilm, gospodarz prezentacji Real Production Show, komentuje: „Pozytywne reakcje na pierwsze wydarzenie zachęciły nas do rozszerzenia zawartości drugiego pokazu we współpracy z firmą Horizon. Nasza transkontynentalna kolejna prezentacja w dużym stopniu będzie poświęcona automatyzacji. Najpierw pokażemy, jak za pomocą oprogramowania XMF firmy Fujifilm można łatwo zarządzać wieloma zadaniami, w pełni wykorzystując szybkość, dokładność pasowania i spójność maszyny Jet Press. Następnie firma Horizon podejmie wyzwanie i pokaże, jak integracja naszych rozwiązań usuwa wszystkie niewiadome ze skomplikowanych zleceń, minimalizując liczbę błędów, obniżając koszty pracy i maksymalizując wydajność”.

Colin Flinn, gospodarz prezentacji firmy Horizon International: „Cieszymy się, że możemy pokazać ułatwiające pracę, wysoko wydajne i stanowiące wartość dodaną możliwości naszych systemów. Widzowie będą mogli obejrzeć w czasie rzeczywistym, jak rozwiązania do prepressu firmy Fujifilm i postpressu firmy Horizon wspólnie wykorzystują możliwości oprogramowania Smart Factory i Industry 4.0”.

Aby uzyskać więcej informacji lub zgłosić chęć udziału w prezentacji, prosimy kliknąć tutaj

Opracowano na podstawie informacji firmy Fujifilm

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>