Ogólnopolskie spotkanie dealerów firmy Riset Polska
16 paź 2020 07:38

W ubiegłym tygodniu Riset gościł u siebie najlepszych dealerów z całej Polski. Pomimo zaistniałej sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju i mniejszej niż zwykle liczby zaproszonych uczestników, oczywiście z powodu obostrzeń sanitarnych, panowała pełna entuzjazmu atmosfera.

Tematyka spotkania była skoncentrowana na strategii firmy i jej najlepszych oraz nowych produktach. Powitanym w serdecznej atmosferze dealerom zaprezentowano nowe rozwiązania techniczne, m.in. firm Plockmatic, Morgana, Uchida, Therm-o-type, SPC. Największa uwaga uczestników skupiła się na nowatorskich ploterach tnąco-bigujących marki INTEC, które w ostatnim czasie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

Po prezentacjach, przyjętych bardzo dobrze przez obecnych, rozpoczęła się interesująca dyskusja. Dealerzy chętnie wymieniali się swoimi opiniami na temat nowych, interesujących pomysłów związanych ze sprzedażą technologii oraz imponujących rozwiązań wykończeniowych w dziedzinie poligrafii. To ważne dla całego rynku, gdyż Polska plasuje się na jednym z najwyższych miejsc, jeżeli chodzi o zapotrzebowanie na tego rodzaju urządzenia.

Riset Polska planuje kolejne spotkanie, już w przyszłym roku; miejmy nadzieję, że w jeszcze liczniejszej grupie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Riset Polska

error: Kopiowanie zabronione!
cript>