Kolejne webinarium przy  „Kolorowej filiżance herbaty…”
19 paź 2020 07:39

Już 20 października br. odbędzie się drugie webinarium z serii „Kolorowa filiżanka herbaty z X-Rite i Reprograf-Grafikus”.  Teraz tematem głównym będzie „Aplikacja eXact manager” i jest skierowane przede wszystkim do drukarń oraz właścicieli marek. Organizatorzy mają nadzieję, że uczestnicy siedząc z tradycyjną filiżanką porannej herbaty czy kawy wysłuchają zaproponowanej prezentacji, jak również wykorzystają tę okazję do zadania pytań specjalistom.

Tematyka pomiaru i kontroli barwy pojawia się właściwie w każdej branży. Dziś właściciele marek, zleceniodawcy druku oczekują bez względu na podłoże utrzymania najwyższego poziomu druku z zachowaniem parametrów kolorystycznych i jakości.  Drukarnie też przekonały się, ile kosztują pomyłki, rozbieżności w kolorystyce i jak ciężko rozmawiać z klientem o barwie nie mając odpowiednich narzędzi, aplikacji i wiedzy o barwie. Warto korzystać też z posiadanych urządzeń, wykorzystując ich opcje i możliwości.

To webinarium poprowadzą Małgorzata Ungradova-Lososova  (X-Rite Pantone) oraz Leszek Bartkowiak (Reprograf-Grafikus). Firma Reprograf-Grafikus jest głównym dystrybutorem rozwiązań firmy X-Rite na terenie Polski. Prelegenci przedstawią, jak dołączyć do globalnego cyfrowego workflow barwy, posiadając spektrofotometr eXact oraz jak wykorzystać darmowe oprogramowanie eXact Manager do konfiguracji eXact, stwarzania własnych bibliotek barw, konfiguracji zleceń czy wgrywania zależnych bibliotek Pantone Live do urządzenia.

Podsumowując, uczestnik webinarium dowie się:

  1. Jak najlepiej wykorzystać eXact Manager?
    2. Jak połączyć się z Pantone Live za darmo za pomocą oprogramowania eXact Manager?
    3. Jak tworzyć zlecenia druku w programie eXact Manager?
    4. Jak mieć zawsze najnowszą wersję sterowników w urządzeniu eXact?

Webinarium jest darmowe.

Data: 20 październik 2020    |    Godzina: 10:00

Dowiedz się więcej: ….
http://www.reprograf-grafikus.com.pl/rg/aktualnosci/16127,Zapraszamy-na-Webinarium-quotAplikacja-eXact-Managerquot-20102020-godz-1000.html

Link do rejestracji: 

https://go.xrite.com/exact-manager-tools?utm_source=reprograf-grafikus&utm_medium=email&utm_campaign=xr-webinar-reprograf-grafikus-pl&utm_content=emrg02

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf-Grafikus

 

 

 

cript>