Durst Group zdobywa 7 nagród
22 paź 2020 07:52

Durst, producent zaawansowanych technologii druku cyfrowego, ogłosił zdobycie siedmiu nagród w konkursie „Produkt Roku 2020” organizowanym przez stowarzyszenie PRINTING United Alliance. PRINTING United Alliance zrzesza firmy z całego świata zajmujące się drukiem, a coroczny konkurs prezentuje najbardziej innowacyjne osiągnięcia w branży wielkoformatowego druku kolorowego.

„Nagrody PRINTING United Awards, podobnie jak przejęcie firmy Vanguard i inwestycja w LiftERP, potwierdzają silną pozycję grupy Durst na amerykańskiej arenie poligraficznej” - powiedział Christoph Gamper, dyrektor generalny i współwłaściciel Durst Group i dodał: „Z niecierpliwością czekamy na zaprezentowanie nowej, rozszerzonej oferty w 2021 roku i dalsze umacnianie wiodącej pozycji na światowym rynku LFP”.

Tytuł „Produkt Roku 2020”zdobyły następujące rozwiązania oferowane przez Durst: Durst Rho 2500, Durst Rhotex 325, Vanguard VDR5-E, Vanguard VKM600T, Vanguard VK300HS, LiftERP oraz Durst Workflow.

Tim Saur, prezes Durst North America, stwierdził: „Jako Durst Group zasadniczo wygraliśmy w każdym segmencie cenowym dostępnym dla dostawców druku na rynku” i podkreślił: „Biorąc pod uwagę talent grupy inżynierów w Europie oraz projekty całego zespołu Vanguard w Atlancie, nie jest dla mnie zaskoczeniem, że zdobyliśmy tak wiele nagród”.

Na podstawie informacji firmy Durst opracowała BZ

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>