PXP przedstawicielem urządzeń do bezpośredniego grawerowania AKK  
22 paź 2020 11:40

PHOENIX Xtra Print Polska, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., jest przedstawicielem urządzeń do bezpośredniego grawerowania niemieckiego producenta AKK GmbH na polskim rynku.

AKK GmbH to specjalista w dziedzinie mechaniki precyzyjnej, optyki, technologii laserowej, elektroniki, oprogramowania, sprzętu i inżynierii mechanicznej. Spółka została założona w 2010 roku, a jej działalność w dużej mierze opiera się na silnych fundamentach firm Kesper Druckwalzen GmbH i CST GmbH, które łączą i poszerzają know-how AKK na rynku grawerowania bezpośredniego.

AKK w swojej ofercie posiada jednostki do grawerowania laserem włóknowym 750 W oraz 1500 W (podwójna wiązka) do obsługi sektorów druku zarówno w suchym offsecie, jak i we fleksografii. Urządzenia Cosmos mogą grawerować formy płaskie oraz tuleje drukowe EPDM do szerokości 2500 mm. Cosmos w wersji Label może grawerować formy płaskie do 600 mm szerokości, a w wersji 2PC dla puszek napojowych z cylindrem magnetycznym na piny do 1000 mm.

Elastyczne podejście do klienta pozwala AKK na dostarczanie urządzeń do bezpośredniego grawerowania skrojonych na miarę obecnych potrzeb. Dzięki wsparciu technicznemu ze strony  BU PXP, AKK może poszczycić się pierwszą instalacją swojego lasera u klienta z branży puszek napojowych.

Opracowano na podstawie informacji firmy PHOENIX Xtra Print Polska

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>