Durst zaprasza na wirtualny dzień druku
4 lis 2020 08:20

We środę 11 listopada Durst, producent zaawansowanych technologii druku cyfrowego, zorganizuje pierwsze wirtualne wydarzenie Virtual Digital Day, Label & Flexible Packaging. Podczas spotkania poświęconego etykietom i opakowaniom giętkim odbędą się prezentacje na żywo oraz sesje pytań i odpowiedzi. Przewidziana jest również wirtualna wycieczka po Customer Experience Centre i centrali zlokalizowanych w Brixen (Włochy).

Wraz z partnerami i klientami eksperci z segmentu etykiet i opakowań giętkich będą dostarczać aktualne informacje na temat najnowszych osiągnięć i doświadczeń związanych z nową platformą Tau RSC oferowaną przez firmę Durst. Tematy obejmą postępy w testach beta Tau RSCi, rozwiązania ABG, Durst RSC Low Migration Solutions oraz hybrydową produkcję etykiet z nowym systemem OMET XJet.

Podczas wydarzenia uczestnicy poznają zdobywców pierwszej nagrody Durst RSC Label Masters, których listę ogłoszą członkowie Label Team i sędziowie konkursu. Zwycięskie etykiety zostaną wyeksponowane w Durst Customer Experience Center.

Helmuth Munter, kierownik segmentu etykiet i opakowań giętkich tak komentuje nadchodzące spotkanie: „Nasze pierwsze wirtualne wydarzenie cyfrowe dostarczy unikalnych informacji i doświadczeń na temat nowej platformy Tau RSC, jej rozwiązań do druku oraz systemów atramentowych. Od czasu premiery podczas Labelexpo 2017 technologia Durst Tau RSC wyznaczyła nowe standardy w przemysłowym druku etykiet w technologii inkjetowej. Ponad 100 instalacji na całym świecie wykonanych w niespełna 3 lata pokazuje, że rozwiązania Durst Tau RSC zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek.”

Na podstawie informacji firmy Durst opracowała BZ

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>