Najmniejsza na świecie kolorowa drukarka A4
10 lis 2020 10:36

Firma OKI Europe Ltd ogłasza wprowadzenie na rynek najmniejszej na świecie kolorowej drukarki A4 – OKI C650.  Dostępny od stycznia 2021 r. model C650 zapewnia wydajność, obsługę nośników i opłacalność wiodącego w swojej klasie urządzenia dla grup roboczych w formacie biurkowej drukarki kolorowej A4. Drukarka C650 została zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby firm z ograniczoną ilością miejsca, dlatego bez problemu zmieści się w najciaśniejszych przestrzeniach, umożliwiając szybkie drukowanie dużych ilości dokumentów w profesjonalnej jakości. Doskonale nadaje się do użytku w różnych sektorach takich jak: handel detaliczny, hotele, restauracje, służba zdrowia, edukacja i budownictwo.

Dzięki pionierskiej technologii cyfrowej LED firmy OKI drukarka C650 zapewnia szybkie drukowanie w bogatych kolorach LED, dzięki czemu doskonale nadaje się do wszelkich zastosowań – od codziennych dokumentów po wszelkiego rodzaju materiały marketingowe i oznakowania. Urządzenie drukuje 35 str./min i może obsługiwać nośniki o gramaturze od 60 g/m2 do 256 g/m2 oraz w formatach od B8 do 1,32 m długości.

Innowacyjna konstrukcja modelu C650, zapewniająca oszczędność miejsca, obejmuje pełny dostęp z przodu urządzenia, co znacznie zmniejsza ilość miejsca potrzebnego do obsługi w porównaniu z urządzeniem o podobnej wielkości, dzięki umożliwieniu wykonywania wszystkich operacji z przodu urządzenia. Konserwacja modelu C650 wymaga tylko 2 cm wolnej przestrzeni po obu stronach urządzenia. 

Niezawodność była kluczowym aspektem podczas projektowania modelu C650, a szerokie zastosowanie komponentów o wysokiej jakości zamiast tworzyw sztucznych sprawia, że jest to jedna z najbardziej wytrzymałych drukarek w swojej klasie. Osobne tonery i trwałe bębny zapewniają wysoką obciążalność i maksymalne wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych, co sprawia, że drukarka C650 umożliwia drukowanie ogromnej ilości dokumentów.

Firma OKI zaleca używanie ABBYY FineScanner – to pierwszy inteligentny skaner mobilny wykorzystujący sztuczną inteligencję, który umożliwia skanowanie papierowych dokumentów i uzyskiwanie doskonałych kopii cyfrowych do drukowania i przechowywania. Dzięki temu drukarka C650 zyskuje funkcję skanowania, co eliminuje konieczność stosowania osobnego skanera biurkowego lub urządzenia wielofunkcyjnego. Klienci mogą także subskrybować usługę The Design Hub obsługiwaną przez Shoppa, która zapewnia kompleksowe rozwiązanie w zakresie projektowania i drukowania. Ta łatwa w obsłudze kreatywna platforma zapewnia firmom możliwość tworzenia w pełni spersonalizowanych komunikatów wizualnych i materiałów marketingowych w profesjonalnej jakości, we własnym zakresie, za pomocą kilku prostych kliknięć.

„Jeśli chodzi o wybór odpowiedniej drukarki, przestrzeń jest ważnym czynnikiem dla wielu firm – mówi Lee Webster, dyrektor generalny działu marketingu produktów w OKI Europe Ltd. - Zazwyczaj zakup kompaktowej drukarki oznacza poświęcenie wydajności, produktywności, jakości lub opłacalności. Drukarka C650 wszystko zmienia, zapewniając wyjątkową jakość druku, niezrównaną szybkość i niezawodność oraz prawdziwy zwrot z inwestycji. Ta niewielka, lecz wydajna i solidna drukarka spełni wymagania wielu firm, niezależnie od tego, czy szukają one urządzenia do pracy w zatłoczonym i ruchliwym magazynie, na linii produkcyjnej, w małym kiosku czy na zapleczu”.

Oprócz przedłużonej 3-letniej gwarancji, przyznawanej podczas rejestracji produktu w ramach kampanii „Adapt Today”, firma OKI oferuje pakiet Business Agility o przybliżonej wartości 500 EUR (obowiązuje regulamin; podane wartości są wartościami przybliżonymi) przy zakupie drukarki C650 i zestawu tonerów CMYK. Pakiet obejmuje bezpłatną (wymagana rejestracja) sześciomiesięczną subskrypcję usługi The Design Hub i ABBYY FineScanner Premium, nośniki do zastosowań dla poszczególnych sektorów oraz dostęp do szablonów i grafik. Te narzędzia i zasoby zostały zaprojektowane, aby pomóc firmom szybko dostosować komunikaty i oznakowania klienta do zmieniających się warunków takich jak przestrzeganie wytycznych rządowych lub reagowanie na zmieniające się trendy rynkowe i społeczne, bez konieczności polegania na dostawcach zewnętrznych.

C650:

  • Rozdzielczość druku 1200x1200 dpi
  • Rozmiar 290x395x430 mm (głęb. x wys. x szer.)
  • Wymagana przestrzeń robocza 490x435x654 mm (głęb. x wys. x szer.)
  • Prędkość drukowania 35 str./min kolor/cz.-b.
  • Czas do pierwszego wydruku 6,5 sekundy kolor/cz.-b.
  • Maksymalna pojemność podajników 1940 arkuszy 80 g/m2

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI

cript>