Zapraszamy do lektury listopadowej „Poligrafiki”
13 lis 2020 16:06

Listopad już tradycyjnie w „Poligrafice” kojarzy się z obróbką po druku. Informujemy o innowacyjnych rozwiązaniach dla tego segmentu, jak np. nowe moduły firmy Gallus do cyfrowego uszlachetniania, najnowsza premiera Müller Martini – w pełni zautomatyzowany trójnóż Primera PRO czy propozycje chińskich producentów: sklejarka Zihong Optimal o designie jak z serialu Star Trek, której premiera miała się odbyć podczas tegorocznej drupy, oraz składarko-sklejarka Megafold-1650PC firmy DGM zaprezentowana na odbywających się w październiku targach All in Print China.

Pomimo pandemii firmy nie przestają inwestować, także w introligatornię: m.in. w CEWE Polska rozpoczęła pracę pierwsza w Polsce i Europie maszyna PrintFlood 300A UV&AQ z oferty Duplo; OZGraf zainwestował w linię zbierająco-szyjącą Uniplex-AsterPRO włoskiej firmy Meccanotecnica; w drukarni Max Print rozpoczęły pracę dwa nowe urządzenia firmy baumannperfecta, a we Freshink Studio – aż trzy maszyny marki Uchida.

Poza tym w numerze: przedsiębiorcy nie wierzą w szybki powrót koniunktury; sytuacja branży poligraficznej w roku pandemii oczami ekspertów; rozwiązania informatyczne wspomagające pracę zdalną, podsumowanie Tygodnia Innowacji firmy Heidelberg i innowacyjna folia reLIFE 50, czyli nowe życie odpadów (jest nią uszlachetniona okładka tego wydania) – oraz wiele innych ciekawych artykułów, do lektury których gorąco Państwa zachęcamy!

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>