Newsy na platformie ESB
13 lis 2020 09:35

Platforma European Sellers&Buyers to narzędzie charakteryzujące się przede wszystkim możliwością wysyłania zapytań na produkty reklamowe, łączące dostawców, dystrybutorów i agencje reklamowe. Platforma odznacza się nowoczesną funkcjonalnością, możliwością wysyłania szybkich zapytań do wielu firm z całej Europy i jest stworzona do użytku codziennego.

W tym tygodniu platforma ESB informuje o liczbie dodanych newsów na łamach strony internetowej.

Od momentu startu platformy ESB pojawiło się już na niej ponad 500 newsów produktowych, które są inspiracją dla nowych projektów, kształtów czy nawet kolorów produktów reklamowych. W zeszłym tygodniu dostawcy dodali prawie 30 newsów na platformie, a w zeszłym miesiącu zostało ich dodanych prawie 100. Liczba produktów prezentowanych przez dostawców ciągle rośnie, a możliwości ich personalizacji są nieograniczone.

Newsy można przeglądać z poziomu strony głównej ESB klikając na nie. Można również wysłać bezpośrednią wiadomość do dostawcy z poziomu newsa i zapytać o konkretny produkt. Jeżeli są Państwo dystrybutorem lub agencją reklamową, nie zwlekajcie i wyślijcie wiadomość!

Platforma jest dostępna pod adresem www.esbook.eu. Wszelkie pytania można kierować na e-mail: info@esbook.eu.

Opracowano na podstawie informacji firmy GJC

error: Kopiowanie zabronione!
cript>