Tecnau otwiera nowe centrum pokazowe
17 lis 2020 12:47

Firma Tecnau ogłosiła otwarcie Tecnau Experience Center (TEC) – nowego centrum pokazowego w miejscowości Ivrea (Włochy). Liczący 1500 m kw. powierzchni obiekt ma umożliwić demonstrowanie (na żywo i wirtualnie) rozwiązań firmy Tecnau w zakresie finishingu, przeznaczonych dla cyfrowych maszyn produkcyjnych. Oprócz części sprzętowej mieszczącej 10 różnych linii wykończeniowych nowoczesny obiekt posiada wygodną recepcję, biura i sale konferencyjne, które w przyszłości ułatwią organizowanie wydarzeń dla klientów.

W centrum będą prezentowane między innymi: nowa seria rozwiązań Revolution 50 do szybkiego cięcia i układania w stosy, wprowadzone niedawno maszyny Stack 1212 do cięcia arkuszy B2/ B2+ w jednym przejściu oraz systemy wykańczania książek z serii Libra.

Tecnau będzie współpracować z wieloma partnerami sprzedającymi maszyny cyfrowe w celu dostarczenia przykładowych dokumentów na potrzeby demonstracji. Prezentowane będą zastosowania druku cyfrowego, od druków transakcyjnych przez wysyłki bezpośrednie po druk komercyjny.

Mówi Stefano De Marco, dyrektor zarządzający Tecnau: „Cieszymy się, że możemy zaoferować obecnym i potencjalnym klientom oraz partnerom możliwość zobaczenia szerokiej gamy produktów Tecnau w akcji. Jest to szczególnie ważne w czasach ograniczeń w podróżowaniu, ponieważ możemy transmitować na żywo pokazy naszych urządzeń i aplikacji. Oczywiście nie możemy się doczekać, aby w przyszłości gościć klientów na żywo zarówno w TEC, jak i w naszym rodzinnym mieście Ivrea, które jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.”

Na podstawie informacji firmy Tecnau opracowała BZ

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>