Jesteśmy z Wami – Wy bądźcie z nami. Dziękujemy za 2020!
30 lis 2020 11:51

Przyszło nam żyć w trudnych czasach. Czasach niepewności i wielkiego niepokoju społecznego. Czasach wielkich dylematów i trudnych decyzji oraz odpowiedzialności, jaka ciąży na właścicielach i managerach firm. Dotyczy to całej gospodarki, w tym także poligrafii. 

Tym bardziej doceniamy i jesteśmy wdzięczni tym firmom, które mimo tak niepewnej sytuacji inwestują w swój park maszynowy. Firmom, które obdarzyły Infograf zaufaniem i wybrały nas jako swoich dostawców maszyn. 

Chcemy w tym miejscu podziękować: firmie Rbeco z Rzeszowa za zakup przekrawacza do papieru oraz maszyny fleksograficznej; drukarni S-Druk z Krakowa za zakup składarko-sklejarki GK 800GS; drukarni Graffiti z Torunia za zakup linii do produkcji pudełek przestrzennych z tektury introligatorskiej; drukarni B3Project za zakup tygla z płytą grzejną oraz zestawu do lakierowania UV; drukarni Arko-Papier z Łańcuta za zakup maszyny drukującej; drukarni Uniq Polimedia z Wrocławia za zakup złociarki oraz składarko-sklejarki GK 800GS; drukarni Matpack z Niepołomic za zakup składarko-sklejarki GK 800GS; drukarni Drukmar z Zabierzowa za zakup składarko-sklejarki GK 650BA; drukarni Elgraf z Elbląga za zakup składarko-sklejarki do farmacji YB 300; drukarni Presto z Aleksandrowa Łódzkiego za zakup automatu do sztancowania JY 76E oraz dwóch składarko-sklejarek; drukarni Lakman z Marek k. Warszawy za zakup tygla B1; drukarni Augustana z Bielska-Białej za zakup tygla B2 ze złoceniem.

Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za wybór naszej firmy jako swojego dostawcy i partnera w tak trudnych i skomplikowanych czasach. Również teraz trzeba myśleć o inwestycjach, które pozwolą Wam na obniżenie kosztów działalności oraz zwiększą Waszą wydajność i możliwości produkcyjne. Dzisiaj bez dobrego parku maszynowego trudno sprostać wymaganiom klientów.

Mimo wszystko musimy patrzeć w przyszłość z nadzieją, że nie zawsze tak będzie i gdy przyjdzie normalny czas, będziemy gotowi, aby podjąć nowe zlecenia i wyzwania. Klient często nie da nam czasu na zakup nowej maszyny. On chce już i teraz, i co wtedy…? Dlatego, jeżeli jest taka możliwość, należy wzmacniać park maszynowy Waszych drukarń i być gotowym na powrót zleceń. 

Ze swojej strony chcemy zapewnić o gotowości do wspierania naszych klientów czy to poprzez fachowe doradztwo technologiczne, czy poprzez zaproponowanie właściwych maszyn, które w realny sposób wzmocnią Wasz park maszynowy, a przy tym nie muszą kosztować kroci. 

Artykuł sponsorowany

 

cript>