Reprograf-Grafikus przedstawicielem MPS w Polsce
8 gru 2020 11:47

Pod koniec października br. sfinalizowano rozmowy dotyczące współpracy między firmami MPS i Reprograf-Grafikus, w wyniku których Reprograf-Grafikus stał się nowym przedstawicielem marki MPS w Polsce.

Reprograf-Grafikus jest dostawcą farb i płyt polimerowych oraz reprezentuje wiele marek związanych z branżą poligraficzną. Firma działa w obszarach druku fleksograficznego (szeroka i wąska wstęga), offsetowego, komunikacji wizualnej, oferuje również sprzęt do prepressu i post-pressu.

Centrala Reprograf-Grafikus mieści się w Warszawie, natomiast w Poznaniu firma posiada własny magazyn o powierzchni 3000 m2 oraz zakład produkcji farb fleksograficznych. Trzecia lokalizacja znajduje się w Krakowie.

Paweł Prokesz, dyrektor sprzedaży firmy Reprograf-Grafikus tak komentuje decyzję o rozpoczęciu współpracy z nowym partnerem: Zdecydowaliśmy się dodać MPS do naszego portfolio ze względu na popularność marki i wysoką jakość oferowanych rozwiązań. Współpraca połączy kompetencje techniczne MPS, naszą silną pozycję na rynku oraz możliwości świadczenia lokalnych usług i wsparcia.

Anton Zhukov, regionalny dyrektor sprzedaży MPS powiedział: Nasi globalni klienci mają wysokie wymagania wobec dostawców, zwłaszcza jeśli chodzi o usługi. Zdecydowaliśmy się na wybór nowego agenta w Polsce, aby zapewnić klientom niezbędne lokalne wsparcie serwisowe. W firmie Reprograf-Grafikus znaleźliśmy znanego, niezawodnego partnera na lata.

Współpraca pomiędzy MPS i Reprograf-Grafikus zaowocowała już pierwszą sprzedażą. Cieszymy się, że po latach sprzedaliśmy kolejną maszynę MPS w Polsce – dodał Zhukov.

Na podstawie informacji firmy MPS opracowała BZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>