Kodak rozszerza współpracę z firmą Microsoft
9 gru 2020 13:53

Kodak zamierza wprowadzić na rynek nowy produkt o nazwie KODAK PRINERGY On Demand Business Solutions. Pierwsze w pełni zintegrowane, kompleksowe oprogramowanie biznesowe dla poligrafii będzie dostępne w USA, Kanadzie i Europie Zachodniej od 1 stycznia 2021 r.

Firma Kodak współpracowała z wiodącymi dostawcami oprogramowania, w tym z firmami Microsoft, PrintVis i VPress, aby stworzyć kompleksowe rozwiązanie programowe dla wszystkich aplikacji i maszyn drukujących dowolnej wielkości i typu.

Nowy system zapewnia skalowalne, zautomatyzowane rozwiązania, które obejmują kluczowe procesy zachodzące w drukarni – od zamówienia po płatność i zaopatrzenie. Korzystanie z innowacyjnego systemu ma pomóc właścicielom drukarń w wygodnym, płynnym i wydajnym zarządzaniu całością procesów biznesowych, eliminując ich złożoność i koszty integracji, aktualizacji oraz utrzymywania wielu niezależnych programów pochodzących od różnych dostawców.

KODAK PRINERGY On Demand Business Solutions łączy funkcje Office, CRM, ERP i MIS z rozwiązaniami web-to-print i workflow PRINERGY On Demand w ramach jednej, w pełni zintegrowanej platformy opartej na chmurze. Nowoczesne oprogramowanie jest hostowane na platformie Microsoft Azure, co zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy poziom dostępności.

Firma Kodak rozszerzyła oprogramowanie o specyficzne dla branży funkcje analityczne wykorzystując możliwości sztucznej inteligencji. Producent zadbał o integrację, administrację IT i bieżące utrzymanie systemu dzięki opcji zarządzania w czasie rzeczywistym (Managed Services). Funkcjonalności ERP/MIS oparte na Microsoft Dynamics 365 Business Central pochodzą z systemu PrintVis, natomiast zaawansowane funkcje web-to-print, sklepu internetowego i VDP z VPress.

System zapewnia pełną widoczność procesów biznesowych, od sprzedaży po fakturowanie, dzięki zintegrowanym rozwiązaniom, co daje dostęp do dokładnych informacji umożliwiających podejmowanie decyzji. Jak zapewnia producent, szybkie i proste wdrożenie systemu opiera się na najlepszych praktykach i specjalistycznym doświadczeniu. Rozwiązanie eliminuje potrzebę ponoszenia nakładów kapitałowych i bieżących kosztów oraz pomaga uniknąć problemów z utrzymaniem infrastruktury oprogramowania. Dzięki stałemu monitorowaniu bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym rozwiązanie chroni drukarnię przed cyberatakami. Wszystkie usługi PRINERGY On-Demand Cloud Services są sprzedawane w modelu subskrypcyjnym i pozostają skalowalne, dzięki czemu można je dostosować do ciągle zmieniających się potrzeb. W ten sposób klienci płacą tylko za to, czego potrzebują.

System KODAK PRINERGY On Demand Business Solutions zapewnia wygodę i opłacalność, będąc w pełni zintegrowanym oprogramowaniem dla branży poligraficznej, opartym na subskrypcji - skomentował Todd Bigger, wiceprezes ds. druku w firmie Kodak i dodał: Drukarnie zyskają spokój dzięki płynnym, zautomatyzowanym rozwiązaniom bez złożoności i ukrytych kosztów związanych z integracją produktów od różnych dostawców.

Zapewniając elastyczność operacyjną, przydatne informacje i usprawnione przepływy pracy, Microsoft Dynamics Business Central pomaga firmie Kodak w dostarczaniu rozwiązań, które pozwalają klientom skupić się na własnych klientach, a mniej na zarządzaniu oprogramowaniem i serwerami - powiedziała Cecilia Flombaum, lider ekosystemu aplikacji biznesowych Microsoft.

Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Kodak jako nowy partner PrintVis. Obecność PrintVis na rynku zostanie wzmocniona dzięki silnej reputacji i doświadczeniu firmy Kodak w branży druku – powiedział Kasper Tomshøj, dyrektor generalny PrintVis i dodał: Razem jesteśmy w stanie dostarczyć klientom na całym świecie pełną gamę oprogramowania na potrzeby realizacji usług druku.

Na podstawie informacji firmy Kodak opracowała BZ

 

 

 

 

 

 

cript>