ICE Europe, CCE International i InPrint w nowym terminie
14 gru 2020 11:44

Firma Mack-Brooks Exhibitions ogłosiła przełożenie trzech imprez wystawienniczych, które miały się odbyć w dniach 9-11 marca 2021 r. w niemieckim Munich Trade Fair Centre. Nowy termin tych połączonych targów to 22-24 czerwca przyszłego roku. Decyzja została podjęta ze względu na utrzymującą się pandemię koronawirusa oraz wynikające z niej ograniczenia w podróżowaniu i organizowaniu imprez masowych, które są planowane przez niemieckie władze.

Komentując tę informację Patrick Herman, dyrektor w Mack-Brooks Exhibitions odpowiedzialny za targi przetwórstwa, papieru i druku, powiedział: Po wnikliwym rozważeniu różnych opcji podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu imprez w czerwcu 2021 r. Bazując na obecnym rozwoju międzynarodowej sytuacji związanej z COVID-19 (…) uważamy, że najbardziej odpowiedzialną decyzją na tym etapie jest przesunięcie terminu.

Połączenie trzech imprez targowych poświęconych tematom przetwórstwa i druku w procesach produkcyjnych dostarcza wielopłaszczyznowe doświadczenia, więcej możliwości i lepszą synergię. Jednak naszym głównym celem jest zagwarantowanie udanego uczestnictwa naszym gościom i wystawcom. Aby to osiągnąć, musimy stworzyć odpowiednie warunki - podsumował Patrick Herman.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mack-Brooks Exhibitions

cript>