Komori rozbudowuje magazyn części zamiennych w Europie
22 gru 2020 12:11

Na początku przyszłego roku japoński producent maszyn drukujących otworzy dodatkowy magazyn części zamiennych w swojej siedzibie w Utrechcie (Niderlandy).

W Utrechcie znajduje się siedziba główna i europejskie centrum demonstracyjne Komori o powierzchni 4 500 m2. Producent zdradził, że motywacją do rozbudowy magazynu części zamiennych była konieczność szybkiej reakcji, szybkiej dostawy i rozszerzonego wsparcia w ramach szerszego portfolio produktów i dostaw.

Komori posiada również europejską fabrykę części zamiennych z siedzibą w Leeds, która zaopatruje Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

Peter Minis, kierownik ds. marketingu w Komori International, powiedział, że zakład w Leeds nadal działa równolegle z zakładem w Utrechcie i nie są przewidywane żadne zmiany w tym zakresie.

Zakład Komori w Utrechcie pracuje obecnie zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia ze względu na pandemię Covid-19 i zapewnia programy szkoleniowe online, demonstracje dla klientów oraz prowadzi projekty badawczo-rozwojowe. Aktualnie w Niderlandach dozwolony jest jedynie konieczny ruch międzynarodowy - w tym transport towarów, transgraniczne dojazdy do pracy i podróże kluczowych pracowników.

Opracowano na podstawie informacji firmy Komori