Alu-Lids kupuje maszynę fleksograficzną MPS
23 lut 2021 15:30

Firma Alu-Lids, jeden z wiodących dostawców wieczek aluminiowych (tzw. platynek) dla największych firm kosmetycznych w Polsce, zakupiła urządzenie MPS EFA 430, w pełni zautomatyzowany system drukujący w technologii fleksograficznej.

Celem inwestycji jest zwiększenie mocy produkcyjnych Alu-Lids, skrócenie czasu realizacji zleceń i poprawa kontroli jakości. Transakcja to jednocześnie pierwsza sprzedaż urządzenia MPS EFA 430, jaką sfinalizowała firma Reprograf-Grafikus, nowy przedstawiciel MPS w Polsce.

Pod koniec ubiegłego roku firmy MPS i Reprograf-Grafikus podpisały umowę o współpracy, w wyniku której Reprograf-Grafikus stał się przedstawicielem MPS w Polsce. Dystrybutor oferuje między innymi wysokowydajne maszyny drukujące MPS przeznaczone do druku etykiet i opakowań giętkich.

Regionalny dyrektor sprzedaży MPS Anton Zhukov zaprezentował firmie Alu-Lids maszynę fleksograficzną EFA 430, która ma podnieść możliwości produkcyjne zakładu. Dawid Kamiński, prezes zarządu Alu-Lids podkreśla: Aby zagwarantować krótsze czasy realizacji, szybszą dostawę i lepszą kontrolę jakości, niezbędna była wysokiej klasy maszyna drukująca, taka jak fleksograficzna MPS EFA 430, która uzupełnia nasz park maszynowy, pozwalając podnieść wydajność produkcji.  

Stałe wsparcie

Oprócz najlepszego możliwego rozwiązania technicznego, firma Alu-Lids szukała współpracy z dostawcą ukierunkowanym na usługi, aby zapewnić sobie wsparcie w trakcie trwania całego projektu - przed instalacją i po niej.

Dzięki posiadaniu maszyny MPS kontrola, monitorowanie, zarządzanie i doskonalenie produkcji poligraficznej spoczywają w naszych rękach, przy stałym wsparciu MPS - podkreślił Kamiński i dodał: Z opatentowanymi technologiami MPS uzyskamy wyższą produktywność i efektywność przy mniejszym ryzyku. Jesteśmy podekscytowani instalacją nowej maszyny i korzyściami, jakie inwestycja przyniesie naszej produkcji!

Anton Zhukov komentuje: Mając 25 lat doświadczenia w branży drukowania etykiet, firma MPS naprawdę rozumie potrzeby klientów i ich wyzwania. Zapewniamy naszym klientom wsparcie przed instalacją sprzętu i po niej.

Pełna automatyzacja

MPS EFA to wysokiej jakości, w pełni zautomatyzowana maszyna fleksograficzna, zaprojektowana specjalnie do produkcji etykiet i drukowania opakowań giętkich z wykorzystaniem różnych podłoży. Zapewniając najwyższą elastyczność i automatyzację, EFA umożliwia operatorom maksymalizację wydajności dzięki wysokiemu poziomowi automatyzacji i łatwości obsługi.

Nie zawsze jest łatwo usprawnić łańcuch dostaw, zwłaszcza chcąc utrzymać stałą jakość druku i terminowe dostawy - powiedział Tomasz Naglik, kierownik produktu Reprograf-Grafikus. - Maszyny fleksograficzne MPS spełniają te kryteria. Każda z nich może drukować ze stałą jakością dla wszystkich powtarzalnych i podobnych zadań, a także może produkować większe ilości etykiet w krótszym czasie, działając z bardzo dużą prędkością. Pomaga to klientowi w realizacji większej liczby zleceń i zwiększaniu przychodów. Mamy wielką nadzieję, że podobnie jak Alu-Lids, inni potencjalni klienci również skorzystają z propozycji MPS - podsumowuje Naglik.

Opracowano na podstawie informacji firmy MPS

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!