„Mistrz Wielkiego Formatu” w Manroland Sheetfed
31 mar 2021 13:12

Firma Manroland Sheetfed GmbH mianowała Bernharda Schaafa szefem działu wielkiego formatu, przez co zasilił on kadrę wyższego szczebla w centrali w Niemczech.

Schaaf był szefem działu wielkiego formatu w Heidelberger Druckmaschinen AG (HD), gdzie był zatrudniony przez ostatnie 14 lat. W ostatnim roku HD ogłosił, że zaprzestaje produkcji wielkoformatowych maszyn offsetowych. 

Rafel Penuela, CEO Manroland Sheetfed GmbHMamy przyjemność powitać Pana Bernharda Schaafa w naszym zespole kierowniczym. W związku z globalnym wzrostem popytu na maszyny wielkoformatowe w sektorze opakowaniowym, minionego lata Manroland wprowadził na rynek maszynę Roland 900. Pan Schaaf doskonale zna się na tej dziedzinie, dlatego też wzmocni nasz zespół i wesprze w budowie silnej pozycji Manrolanda jako producenta maszyn wielkoformatowych.

Bernhard Schaaf: Na przestrzeni minionych lat Manroland Sheetfed poprzez ogromną chęć działania i wielkie zaangażowanie stał się stabilnie osadzoną finansowo firmą skupioną na technologicznych innowacjach. Niedawne uruchomienie ROLAND 900 w 2020 roku ukazało ambicje firmy i dało mi szansę, aby zadbać o dalszy rozwój i możliwości działań w tym jakże ważnym sektorze.

Opracowano na podstawie informacji firmy Manroland Sheetfed

 

error: Kopiowanie zabronione!