Agfa i HYBRID Software nawiązują współpracę
12 maj 2021 09:42

Agfa ​​planuje rozszerzyć współpracę z obecnym partnerem, grupą Global Graphics z uwagi na rozwój oprogramowania oferowanego przez HYBRID Software, spółkę zależną Global Graphics PLC.

Partnerstwo obu firm ma zapewnić oddziałowi Agfa Offset Solutions dostęp do specjalistycznej wiedzy technologicznej i pełnego portfolio produktów, które koncentrują się na oprogramowaniu dla przedsiębiorstw z branży druku opakowań.

Andy Grant, global head of software w firmie Agfa, powiedział: Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą dotychczasową współpracę z Global Graphics dzięki ofercie HYBRID Software. Postrzegamy to jako logiczny kolejny krok i sposób na wykorzystanie naszych istniejących technologii w celu opracowania innowacyjnych oraz zorientowanych na klienta rozwiązań dla obecnych i przyszłych segmentów rynku poligraficznego.

Guido Van der Schueren, prezes Global Graphics PLC, dodał: Chętnie poszerzymy i zintensyfikujemy naszą współpracę. Pozwoli nam to wzmocnić i rozwinąć portfolio rozwiązań HYBRID Software oraz pomóc zoptymalizować następną wersję oprogramowania Agfa.

Z biurami w Belgii, Niemczech, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii, Chinach i USA oraz globalną siecią partnerów, HYBRID Software jest firmą zajmującą się tworzeniem oprogramowania, która koncentruje się na innowacyjnych narzędziach zwiększających produktywność dla branży graficznej.

Przepływ pracy CLOUDFLOW firmy HYBRID Software, edytory PACKZ i Stepz, a także produkty do integracji oferują zestaw korzyści, który obejmuje workflow PDF, rozwiązania oparte na standardach branżowych, skalowalną technologię i niski koszt posiadania.

Produkty te są używane przez ponad tysiąc klientów na całym świecie, we wszystkich obszarach przygotowania do druku i samego drukowania, w tym w druku etykiet, opakowań, pudełek składanych, tektury falistej, a także w druku szerokoformatowym i cyfrowym.

Opracowano na podstawie informacji firmy Agfa