Arjen Ewertse nowym dyrektorem sprzedaży w firmie Mimaki
28 cze 2021 13:00

Firma Mimaki, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, ogłosiła 28 czerwca br. nominację Arjena Evertse na stanowisko generalnego dyrektora sprzedaży w regionie EMEA z dniem 1 września 2021 roku. Po założeniu firmy mającej na celu wspieranie wdrażania technologii Mimaki w Eurazji, ta nowa odpowiedzialność i ekscytujące wyzwanie to najnowszy etap w udanej, 12-letniej karierze Arjena Evertse w firmie Mimaki.

Arjen Evertse w ciągu 12 lat zajmował różne stanowiska w firmie Mimaki, w tym operatora technicznego i kierownika wyższego szczebla, a ostatnio nadzorował Mimaki Eurasia, spółkę zależną firmy Mimaki.

Praca w różnych działach i zdobywanie doświadczenia na różnych stanowiskach w firmie Mimaki dały mi prawdziwy wgląd w jakość i możliwości dostarczane przez rozwiązania tej firmy – mówi Arjen Evertse. - W miarę upływu lat byłem świadkiem zaangażowania firmy Mimaki w dalszy rozwój technologii i wprowadzanie na rynek najbardziej pionierskich rozwiązań. To właśnie ta ciągła innowacyjność jest dla mnie inspiracją, sprawia, że jestem lojalny i zmotywowany do osiągania swoich celów, a także do nieustannego wspierania klientów firmy Mimaki. Ta nowa rola jest kolejnym, ekscytującym etapem mojej podróży po Mimaki i nie mogę się doczekać, aby ją rozpocząć.

Evertse zastąpi Ronalda van den Broeka, który przyjął stanowisko partnera w cenionej firmie Marketiger, będącej klientem Mimaki i specjalistą w dziedzinie druku 3D.

Kiedy pomyślisz o Mimaki, Arjen i ja będziemy dwiema twarzami, które przyjdą Ci do głowy! Obaj mamy za sobą długą i ekscytującą karierę w tej firmie. Nie będzie więc niespodzianką, że pomimo mojej decyzji o podjęciu nowego wyzwania jest to firma, która jest tak samo oddana technologii Mimaki jak my - mówi Ronald van den Broek. - Naprawdę wierzę, że Arjen jest najlepszą osobą, która przejmie moje stanowisko dyrektora generalnego ds. sprzedaży w regionie EMEA i jestem niezmiernie zadowolony, że nadal będę mógł współpracować z nim i z resztą zespołu w nowej roli. Życzę im wszystkiego najlepszego na przyszłość!

Opracowano na podstawie informacji firmy Mimaki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cript>