Ploter Sinajet w drukarni BIG-PRINT
28 cze 2021 10:14

Drukarnia BIG-PRINT z siedzibą w Biłgoraju w woj. lubelskim, zajmująca się szeroko pojętą reklamą zewnętrzną i wewnętrzną oraz drukiem cyfrowym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jak również chcąc podnieść poziom świadczonych usług zdecydowała się na zakup plotera tnąco-bigującego Sinajet 0906MT od polskiego dystrybutora, firmy Grafmasz.

        Z zamiarem zakupu plotera nosiliśmy się już od dłuższego czasu, oglądając i testując wiele różnych maszyn dostępnych na rynku. Finalnie decyzja zapadła na korzyść zakupu plotera Sinajet 0906 MT, którego dystrybutorem na rynku polskim jest firma Grafmasz – mówi właściciel drukarni Łukasz Mosakowski. - Kładziemy bardzo duży nacisk na rozwój, a rynek wymusza na nas inwestycje w coraz to nowsze technologie. Ploter pozwoli nam na szybsze wykonywanie zleceń odciążając jednocześnie inne urządzenia, które były wykorzystywane do tej pory, oszczędzając czas i pieniądze. Ploter Sinajet daje nam również bardzo duże możliwości pod kątem wykonywania prac na różnorodnym materiale, a to wszystko dzięki głowicy z narzędziem oscylacyjnym, dla którego cięcie twardych i grubych materiałów nie stanowi większego problemu.

        0906 MT to zautomatyzowany ploter wyposażony w głowicę bigującą z serwomechanizmem, nóż aktywny służący do wycinania materiałów o grubości do 6 mm, nóż wleczony sprawdzający się idealnie pod nacinanie papieru/folii samoprzylepnej oraz cięcie materiału do grubości 2 mm, jak również pisak. Opcjonalnie ploter może być wyposażony w głowicę z nożem oscylacyjnym pozwalając na cięcie materiału o grubości do 10 mm, nóż V-cut służący do wycinania w tekturze litej rowka w kształcie litery „V” np. pod prototypowanie pudełek oraz nóż rotacyjny do cięcia tekstyliów. W wyposażeniu urządzenia znajduje się również odwijacz, który umożliwia cięcie materiału z roli. Prędkość przejazdu głowicy wynosi do 1000 mm/s, dokładność do 0,01 mm, a solidna metalowa konstrukcja sprawia, że stabilność i dokładność pracy plotera Sinajet nie ustępują ploterom renomowanych światowych firm. 

        Z firmą Grafmasz współpracujemy już od kilku lat i dali się poznać jako firma  z profesjonalnym podejściem do powierzonych im zadań, zarówno w kwestiach handlowych, jak i serwisowych. To było jedno z podstawowych kryteriów, które braliśmy pod uwagę przy wyborze dostawcy. Nie inaczej również było w przypadku tej dostawy; cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie i na każdym etapie można było dostrzec doświadczenie i profesjonalizm w działaniu firmy – dodaje Łukasz Mosakowski.

Opracowano na podstawie informacji firmy Grafmasz

cript>