Codimag i Edale tworzą Web Tech Alliance
29 cze 2021 11:26

Francuski producent wąskowstęgowych maszyn hybrydowych do drukowania krótkich nakładów Codimag oraz brytyjski producent maszyn drukujących i konwertujących dla fleksografii Edale Ltd wspólnie ogłaszają utworzenie Web Tech Alliance.

Utworzenie Web Tech Alliance to kolejny krok współpracy Codimag z Edale - powiedział Benoit Demol, dyrektor generalny Codimag. - Nasze rozmowy trwają od pierwszego spotkania na drupie 2016, a od 2 lat współpracujemy przy wielu projektach i wspólnie poszerzamy zasięg geograficzny swojej działalności.

Jedną z funkcji sojuszu jest promowanie silnego technicznego i rynkowego know-how. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą mogli cieszyć się z synergii rozwiązań technologicznych obu firm. To podstawa zupełnie nowej organizacji, z sojuszem, który wdrożyły już niektóre inne branże takie jak producenci samochodów.

James Boughton, dyrektor zarządzający Edale, komentuje: Nasza współpraca z Codimagiem ma długą historię i z prawdziwą przyjemnością i dumą wspólnie uruchamiamy Web Tech Alliance. Połączenie technologii, wiedzy eksperckiej i zaufanych agentów oraz dystrybutorów na całym świecie, którzy oferują lokalne wsparcie, zapewnia silną pozycję rynkową obu firmom.

Z niecierpliwością czekamy na przyszłość naszego sojuszu i dzielenie się naszą doskonałością inżynieryjną oraz opracowywanie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu opakowaniowego.

W Polsce obie firmy reprezentuje GRAW Sp. z o.o., co dodatkowo ułatwi drukarniom dostęp do korzyści, jakie przynoszą współpraca, wymiana wiedzy i doświadczenia w ramach Web Tech Alliance.

Opracowano na podstawie informacji firmy GRAW

error: Kopiowanie zabronione!
cript>