Dołącz do akcji Pomagamy #sPRINTem
29 cze 2021 08:00

Już sześciu wychowankom z Fundacji ESPA udało się pomóc dzięki wdrożonej akcji Pomagamy #sPRINTem. Coraz więcej osób z branży poligraficznej przystępuje do charytatywnego programu.

Firma LFP Industrial Solutions wdrożyła z początkiem roku autorski program Pomagamy #sPRINTem, którego celem jest popularyzacja wśród branży poligraficznej zdrowia, aktywności fizycznej, a także idei wspólnego spalania kalorii, a co najważniejsze - pomagania dzieciom i młodzieży w lepszym starcie w przyszłe, dorosłe życie.

LFP Industrial Solutions regularnie od sześciu miesięcy wspomaga finansowo najmłodszych wychowanków Fundacji ESPA w ich dążeniu do zdobywania wiedzy oraz rozwijania talentów, tym samym wspólnie z osobami spalającymi kalorie udało się już wesprzeć: Brajana, Julię, Miłosza, Mikołaja, Wiktorię i Wiktora w rozwoju ich pasji oraz wykształcenia.

Każdy może pomóc - Ty też!

Początkowo akcja była skierowana do pracowników firmy, ale od kwietnia na prośby klientów została rozszerzona na przedsiębiorstwa z branży poligraficznej. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób uczestniczy w akcji i tym samym bierze udział w pomocy dzieciom. Jak przekazuje Maciej Bizoń, prezes zarządu LFP Industrial Solutions: Jedyne, co wystarczy zrobić, to ściągnąć ogólnodostępną aplikację MapMyRun, wypełnić formularz na stronie internetowej i rejestrować swoją aktywność sportową. Tym sposobem każda osoba bierze czynny udział w pomocy wychowankom Fundacji ESPA. Marcin Wójcik, wiceprezes dodaje: Cieszymy się, że Program zdobywa coraz większą popularność i tak dużo osób z naszej branży chce pomóc. Nasza akcja ma tak naprawdę kilka wymiarów, a jednym z nich jest również mobilizacja do aktywności sportowej, która potwierdzona jest codziennymi, licznie zarejestrowanymi treningami uczestników. Przykładowo w zeszłym miesiącu wyróżnienie dla „Wzorowego Pomagacza” przypadło Pawłowi Krasowskiemu z firmy Koenig & Bauer (CEE), który spalił aż 25 127 kcal.

Osoba biorąca udział w wyzwaniu, która spali najwięcej kalorii, może otrzymać wyróżnienie „Wzorowego Pomagacza w Akcji #sPRINTem”. Do pomocy można przystąpić w dowolnym momencie 2021 roku poprzez dołączenie do Grupy „Akcja pomagamy #sPRINTem”. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora: https://www.lfp-industrial.pl/sprintem/

Opracowano na podstawie informacji firmy LFP Industrial Solutions

cript>